Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet-e az első csókra várni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet-e az első csókra várni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és még mindig nem csókolóztam. Járok bulizni, de eddig nem akartam, hogy ott legyen az első csókom, mert annál azért romantikusabbra vágytam viszont most már kezdem megunni ezt az egészet és legszívesebben csak lekapnék valakit. Vágyom az érintésre, de nem tudom, hogy nem-e bánnám meg utána.

2019. jan. 7. 02:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én megértem, hogy zavar. En 22 vagyok, s sose csókolóztam. De ha van vki, aki tetszik neked, akkor ne tartsd vissza magad. De random embert ne!
2019. jan. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
A csók az nem olyan mint egy házassági fogadalom. Ha szerelmes vagy akkor megcsókolod őt és kész. Teljesen mindegy hogy milyen helyen és milyen a szitu.
2019. jan. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Értem mire gondolsz.En 16/L vagyok és én is várok ,de ezen én is elszoktam gondolkozni ,bár bulizni nem annyira járok , sőt egyáltalán nem.

De nyáron sok helyre megyek ,még pl.itt volt a szilveszter .Én is vágyom rá,de inkább várok ,és neked is ezt tanácsolom, hogy gyorsan várj .

Én kb 20 éves koromig birnek várni ,tovább nem. ..


16/L

2019. jan. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Persze, az igazit ki kell várni. Elvégre fontos dologról van szó, egy csókról, amit nem lehet akárkivel! Én is várom még az igazit.


Amália, 94

2019. jan. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, aki nem tulajdonít fontosságot a csóknak, neki kindegy a körülmény, meg minden más, annak legyen mindegy, de ha neked fontos, akkor várj vele.


Elég sok emberrel csókolóztam. Többségüket szerettem, mégis mindegyiket megbántam. Ha tehetném, szívesebben lennék a te helyedben.


Főleg, hogy ha már az elsőn túl vagy, lazábban fogod venni, kevésbé fogod megválogatni, hogy kivel s mikor, s ez (legalábbis nekem) sok olyan emléket eredményezett, amit nem is szeretnék igazán.


Nem rossz ha vársz, jogod van várni s megválogatni a partnert.

2019. jan. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

én 16 évesen csókolóztam először, és jólesően gondolok rá vissza, viszont arra nem, hogy utána nem alakult ki kapcsolatom azzal a sráccal, és alig egy évre rá megismertem azt a fiút, akivel azóta is együtt vagyunk, sajnálom, hogy nem vele éltem át az elsőt is, viszont akkor késznek éreztem magam rá és mivel vártam, ezért még keserédesen is örülök, hogy megtörtént

szerintem mindenképpen olyan emberre várj, akire érdemes várni, és számodra fontos személy legyen


20/L

2019. jan. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Én 17 évesen csókolóztam először. Vártam. Aztán szerintem megtaláltam az igazit és érzem, hogy szeret. Vele sem siettem el a dolgot. Amikor elkezdtünk járni, nem a testi dolgokat tartottuk szem előtt^^ mélyebb az egész. Azután a 4. hónapfordulón megcsókolt. Nem számítottam rá...de annál jobban esett:) hát elszédültem teljesen. Szerintem jobb várni. Az első csók egy életen át kísér. Mindig emlékezni fogsz rá. Legyen egy olyan lánnyal akit szeretsz. Ne hamarkodd el. Megéri.

18L

2019. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Nekem 16 évesen volt az első csókom, egy buliban, idegennel.

Én se hittem volna azt, hogy ilyet fogok csinálni, de ittam és megtörtént. Akkor a szituáció csak semleges volt, inkább egyfajta felszabadulást éreztem. Sajnos ezt én tehernek éreztem akkoriban (mármint, hogy még nem csókolóztam). Aztán másnap szörnyen éreztem magam, egy-két hétig lehangolt voltam, és pár hónapig borzasztó élményként tekintettem rá, hallani se akartam róla, szégyelltem.

Aztán megint egy buliban találkoztam egy régi ismerősömmel, akit évezredek óta nem láttam. Nagy volt köztünk a szexuális feszültség és megcsókolt. Nagyszerű élmény volt és bár okozott nekem némi fejfájást a személy a későbbiekben, most is szivesen gondolok azokra a pillanatokra, amikor csókolóztunk.

Igaza van az előttem szólónak, ha egyszer csókolózol tényleg könnyebben fogsz a későbbiekben, de én ezt nem érzem rossznak. Ez számomra jó dolog is, mert így magabiztosabb voltam a másodiknál, mert ha előtte nem csókolózok lehet, hogy nem is mertem volna felé közelíteni, és kihagytam volna azt a nagyon jó élményt. Emiatt kicsit meg is szépült az első csókom elméke, most már nincs bennem bánat vagy ha van is, a legminimálisabb.

2019. jan. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem olyan hatalmas esemény az :P miért várnál rá?
2019. jan. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!