Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randin élményfürdő jó ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin élményfürdő jó ötlet?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az egyik lány a suliban, szeretném elhívni randizni. Viszont nem tudom hová, nem a szokásos mozi, vacsi, séta, dolgot szeretném, hanem valami különlegesebbet.

A bátyám azt a tippet adta, hogy hívjam el őt egy ilyen fedett élményfürdőbe. Szerinte ez egyrészt nem szokványos, másrészt így a csaj nem tud majd trükközni sem ruhával sem sminkkel, hanem úgy láthatom majd, amilyen valójában, természetesen.

Nekem tetszik az ötlet egyébként. Lányok, nektek mi a véleményetek? Mit szólnátok ha első randira egy srác egy ilyen fürdőbe hívna? Tetszene az ötlet?



2018. nov. 1. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék ha ilyen helyre hívnának.
2018. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
77%
Hát nem mindegy, hogy 14 éves vagy, vagy 18. Én nem örülnék neki, ha a srác nagyon bejönne elmennék, de amúgy borzasztóan érezném magam. Az oké, hogy nem szokványosan akarod, de rögtön félmeztelenül, akartok megismerkedni? Mi ez Ádám és Éva?
2018. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha netről ismered és csak képen láttad eddig, akkor tuti nem mennék el egy ilyen programra. Nem magam miatt, a pasi miatt sem, túl sokat megmutat magából.
2018. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Alapból utálok strandra járni, kizárt hogy elmennék egy ilyen randira. Inkább hívd el őt az állatkertbe. :)
2018. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem jó ötlet.
2018. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, és a lány is. Nem netről ismerem, oda jár a sulinkba, évfolyamtársam, van pár közös óránk. Néha beszélgetek vele, szóval nagyjából ismerjük egymást. Engem nem zavar a félmeztelenség, főleg nem egy strandon.
2018. nov. 1. 19:09
 7/11 anonim válasza:
78%
Engem nem zavarna. Imádok pancsolni🤣
2018. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

Alapjában az hogy valami különlegeset szeretnél, nagyon jó ötlet. Csak a fürdővel az a baj, hogy...

-Ha a csaj szégyell valamit (pl anyajegy) nemet fog mondani

-Ha pl női problémája van, nemet mondhat

-Lehet azt hiszi, csak azt akarod tőle (ha egyből bikiniben akarod látni)

-Sok lány egyáltalán nem szereti a fürdőket, szégyellősek

Ezek miatt lehet el se megy, pedig amúgy kedvellhet teged. Lányként ezeket gondolom, de mindenki más és más

2018. nov. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

Első randira ez nem jó!

Harmadikra már talán...

Állatkert jobb ötlet!

2018. nov. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Elég pocsék ötlet.. Én tuti nem mennék el a 3.randin se.. Amúgy vízálló sminkről nem hallottál még?
2018. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!