Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem ezt el/lépjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem ezt el/lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és megismertem az egyetemen egy lányt. Én nagyon visszahúzódó nyugis típus vagyok, nem volt még soha barátnőm, se semmilyen kapcsolatom lánnyal, és direkt ilyen lányt is keresek akinek szintén nem volt. A lánynak se volt még barátja. Sokat beszélgetünk, már elmentünk egyszer biliárdozni is. Tetszik nekem, én is neki. Csak 1 dolog van. Tavaly a szalagavatóján táncolt az egyik osztálytársával. Nem volt köztük semmi, ezt pontosan tudom. De láttam a szalagavató videójukat és azóta rossz érzés fog el, ha csak rá gondolok, állandóan eszembe jut a kép, hogy hófehér ruhába keringőzik egy fiúval, aztán eszembe jut, hogy ahhoz a tánchoz előtte fél évig minden héten próbáltak is és ez megőrjít és egyszerűen nem tudom kiszedni a fejemből. És tudom, hogy az egész az én hülyeségem, de egyszerűen már több mint egy hónapja kínoz ez.

2019. jan. 10. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Még jó, hogy nem olyan lányra vágysz, aki még fiút sem látott életében.
2019. jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

és tkp mi a bajod? most azért nem akarsz járni egy csajjal, mert az keringőzött a szalagavatón?

biztos nekem vannak túl nagy igényeim, de én biztos nem mennék a közelébe sem egy ilyen szerencsétlennek, aki féltékeny egy táncpartneremre, úgy, hogy közben együtt se vagyunk... nem is lesz kapcsolatod így lnnyal, ugye tudod?

2019. jan. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem a lányon akarok túllépni, a fejemből akarom kiverni a hülyeségem
2019. jan. 10. 12:27
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Ez tènyleg nagyon nagy butaság!
2019. jan. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért zavar ez téged?

Csak táncoltak. Próbákon is csak táncoltak. Ha a partnerének lett volna esélye, már rég együtt lennének, de ehelyett te kaptál alkalmat, akkor élj vele. Ne ragadj le erre. Ha igyekszel te is táncolhatsz vele, vagy akármi. De a lényeg, hogy ne foglalkozz ezzel a gondolattal, mert csak hátráltat.

2019. jan. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom és nem is akarok vele foglalkozni, van hogy 1 hétig eszembe se jut, de aztán eszembe jut és napokig idegesít.
2019. jan. 10. 15:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Istenem gyere le...

És neked nem volt szalagavatód? Nem keringőztél lánnyal?

2019. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
gondoltam egyértelmű, hogy nem
2019. jan. 10. 16:52
 9/9 anonim ***** válasza:
egyértelmű, csak sajnos az is egyértelmű, hogy az legtöbb 18 év fletti lány táncolt a szalagavatóján, szóval szerintem add fel :)
2019. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!