Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan szólítsalak le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan szólítsalak le titeket egy korcsolya pályán? Minek örülnétek?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy miért ne próbálhatnám meg így az ismerkedést, csak azt nem tudom, hogyan kéne leszólítani. Tudom, hogy örülne neki néhány lány, de nem nagyon tudom, hogy mit kéne mondanom. Egy Sziasztok-ot, ha köszönök az elég? És utána hogyan tovább?

Lényegre törő legyek és kérdezzem meg, hogy nem baj, ha korizok veletek?


Válaszaitokat előre is köszönöm! 17F



2019. jan. 13. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Ez így szerintem simán lehetne.

Nekem bejönne

2019. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Igen ez is jó ,de esetleg meghivhatod forró csokira/teára is az mindig van a jegkori pályáknál .

Vagy esetleg megkérheted hogy csináljon rólad egy képet és a vegen kérdezd meg a nevét és beszélgessetek ,miközben koriztok.

16 éves lány

2019. jan. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Amit írtál az jó.
2019. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!