Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha nemtudom elfelej...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nemtudom elfelejteni az exem?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy eddig stabil es jol mukodo kapcsolatban vagyok a parommal mar nemsokara 2 eve. Azonban az utobbi idoben egyre inkabb kezdem ujra hianyolni az exemet akivel elotte voltam. Nem ertem es sose ertettem hogy miert vonzodok hozza, amikor egy vegtelenul egoista es bunko ember, foleg velem. Anno folyamatosan csak sirast es depressziot okozott nekem, majdnem 4 even keresztul, es most megis ujra megint elkezdett hianyozni. A vele toltott evek voltak a legnehezebbek az eletemben, megis most, hogy van egy normalis kapcsolatom ujra eszembe jut. Hozza kezdtem el meregetni a paromat, akaratlanul is csokkent az iranta erzett vonzalmam, pedig tenyleg igyekszem ez ellen tenni, es ujra mindent rendbe hozni. Hogyan tudnam orokre elfelejteni az exem?

2017. márc. 19. 22:50
 1/2 Kis Sárkány69 válasza:

Szerintem meg kellene a pároddal ezt beszélned, hisz egy párkapcsolatban az az első hogy komunikáljunk a másikkal.

És lehetetlen elfelejteni a múltat, akármit is teszel. Tehát próbáljon csak az eszedbe jutni rólla hogy milyen fájdalmat okozott ő neked, és hogy megéri e egy emlék miatt elszúrni egy másik párkapcsolatot. Eszedbe fog még jutni sokszor, de maradj erős és ne érdekeljen ez a már jelentéktelen érzés. Remélem segíthettem egy picit motiválni :)

2017. márc. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:)
2017. márc. 20. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!