Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondta hogy csunya...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta hogy csunya vagyok, mikor csomószor felém van fordulva?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki folyton felém fordul, és van mikor néz (ha ránézek elpillant), és mostanában mindig belémköt, hogy milyen hülye vagyok, meg ilyenek, meg azt mondta hogy azért ideges mert csúnya vagyok, meg lefújt a parfumével. De már kikészit. Mit gondol?

2019. jan. 21. 15:27
 1/9 A kérdező kommentje:
17/F
2019. jan. 21. 15:28
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Na vajon miért ? :D mert egy tahó p*raszt


“Mit gondol?” Az ilyenek nem szoktak gondolkozni

2019. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Vigyél magaddal WD40-et te meg azzal fújd le,és mondd neki hogy mostmár te vagy a csúnya bzdmeg.
2019. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És miért csinálja?
2019. jan. 21. 15:58
 5/9 anonim ***** válasza:

valami zűr van a lelke mélyén- és kivetíti rád. Talán magát tartja csúnyának. Egy kicsit retardált ez a "mindig belémköt" dolog- kisiskolás fiúk szokták annak a lánynak a copfját meghúzni, aki tetszik.. szóval ez is lehet a háttérben Egy próba: ha azt mondja, csúnya vagy - mondd neki: "te szép vagy, ne aggódj már"

Figyeld meg a reakcióját.

2019. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert egy neveletlen pitsa. Ne foglalkozz vele. Am ha engem lefújna kidobnám a parfümjét.
2019. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer kérdezd meg a folyosón, amikor nincs a haverinájival körülvéve, hogy legyen szíves megmondani, hogy miért csinálja ezeket.
2019. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Helyedben már ment volna a halántékára a jobb horgos😀
2019. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha 13 évesek lennél, azt mondanám mert tetszel neki. De egy 17 éves lánynál ez már nem normalis.
2019. jan. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!