Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az már jó jel ha észre vesznek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már jó jel ha észre vesznek a lányok?

Figyelt kérdés
Régebben csúnya voltam, egy lány se vett észre, aztán összeszedtem magam, ápoltabb lettem, és mostmár nagyon sok lány észrevesz, mármint ha meglátok egy jó nőt, és nézem, akkor ő is rámnéz többször is, és nem úgy néz rám, hogy úristen hagyjál már békén, hanem rendesen, na értitek :D. De viszont így ennyi, nem nagyon nyitnak felém. De lehet, hogy azért mert 9.-es vagyok, és egy 11.-es lány nem szeretne semmit, egy fiatalabb fiútól, csak mondjuk megnézi, mert helyes vagy nem tudom. Van ebbe valami logika? 16/F
2019. jan. 23. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg mindenben van logika 😂 De minden esetre ne nagyon éld bele magad hogy már néznek.Velem is volt már ilyen.Néztek engem a csajok,de közben sehol semmi érted 😂😂😂😂 Ha oda lenne érted valaki,akkor tuti kapsz valami jobb jelet amiszerint tényleg tetszel a csajnak.Amugy az hogy fiatal vagy,semmit sem jelent.A kor csal egy szám,az ember viselkedése és gondolkodása dönt hogy valójában érett
2019. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint.
2019. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat ja
2019. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem nyitnak feléd = nem érdekled őket.

Ha néznek engem, én is visszanézek.

Mivel nem vagyok egy bunkó r....banc ezért nem fogok undorodva ránézni senkire még ha nem is az esetem.

2019. jan. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!