Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit változtassak még magamon,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit változtassak még magamon, hogy legyen esélyem barátnőt találni?

Figyelt kérdés

- Már több éve normális hajam van

- Kb. 1 éve elegánsabb, nem feliratos (nike, adidas, stb) ruhadarabokat hordok

- Próbálok minnél többet mosolyogni egy ideje és kedves lenni minden idegennel


2018. ápr. 30. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Már csak az kell, hogy odamész hozzájuk. Hajrá, sok sikert! ;)
2018. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szerintem csak nyílj meg az emberek felé, járj el szórakozni. :)
2018. ápr. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
19 vagyok. Bulizni nem szeretek járni. De még nekem mindig úgy tűnik, hogy még most sem vagyok elég jó.
2018. ápr. 30. 22:14
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lennél elég jó? Mondta valaki.?
2018. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezt érzem mindenhonnan. Egy olyan emberrel nem találkoztam m3g, akinek bejöttem volna.
2018. ápr. 30. 22:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdezted tőlük? Az ember nem mondja mindenkinek hogy tetszel, főleg nem a lányok.
2018. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem. De eddig semmi nem jött össze és senkin nem láttam eddig, hogy tetszenék neki.
2018. ápr. 30. 22:45
 8/13 anonim válasza:
Nekem is nehéz ez a dolog, de az önbizalmat lehet fejleszteni. Elején nehéz, de megoldható. Nem kell feltétlen bulikba járogatni. Csak élj társasági életet, szerezz új barátokat, új társaságot stbstb. Akárhogy csinosítod magad attól még a sült galamb nem fog a szádba repülni :D.
2018. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gond, hogy nem szeretsz buliba járni. Lány létemre én sem voltam még soha és nem is vágyom rá. Én úgy gondolom, hogy szinte akárhol kezdeményezhetsz, akár az utcán is, ha valakit épp egyedül találsz és szimpatikusnak tűnik, illetve engedi a szituáció.
2018. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos Vagy! 😊
2018. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!