Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek milyen az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek milyen az ideális női testalkat+magasság?

Figyelt kérdés

Pár napja írtam ki egy ilyen kérdést a lányoknak, most kíváncsi lennék a fiúk véleményére is.

[link]


Női testalkat típusokat láttok a képen névvel, viszont lenen mellé +1 kérdésem.


Ti hány centiméter magasak vagytok, és szerintetek hány centiméter magas lenne az ideális partner?



A legjobban ehhez hasonló válaszoknak örülnék, példának most a saját véleményemet írom le:


Homokóra, nyalóka, tölcsér, oszlop, váza. 190 cm magas vagyok, 175-185cm az ideális 20/F


Persze tudom, egy párkapcsolatnál a belső sokkal fontosabb, mint a külső, semmit nem ér a külső, ha a partnerek egymással nem tudnak kijönni, viszont szerintem azért mindenkinek van egy ideálja külső alapján.


2019. jan. 24. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Homokóra, nyalóka, tölcsér, cselló, kehely, oszlop, váza. 180 cm magas vagyok. 150-160 cm az ideál.
2019. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Nekem az hogy legyen rajta valami tetszik nagyon, tehát ne full vékony legyen. Egyébként 150-175 cm-ig az összes lány jó magasságban mellém, ezen felül a barna haj+barna szem kombó le tud venni a lábamról :P

21/f 170 cm

2019. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Ezek közül az összes nekem rendben van :D Legnagyobb részt nem a lány alakja határozza meg a számomra tökéletességét :)

Viszont én 167cm magas vagyok és tökre kijönnék olyan lánnyak aki csak picit kisebb vagy akkora, mint én

17/f

2019. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Honokóra, cselló, váza. Nekem inkább az alacsonyabb lányok jönnek be, 160-165 körül. Én 184cn vagyok
2019. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
De miért kell minden fiúnak egy 20cmmel kisebb lány..... nem értem xd
2019. jan. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom megmondani miért, de van egy lány akinek imádom a megjelenését de sajnos sosem jönnék össze vele csak emiatt. Ő tipikusan tekebábu, és olyan 165 cm, 17 éves.

Én 186 cm vagyok, szintén 17.


Előzőhöz: Persze kimondva fura, én sem tudom megmondani miért, anyám is folyton azt mondogatja hogy de jó nekem, lehetne magas barátnőm. Az remek, csak nem szeretnék :D

Nekem kb ez a magasság iszonyú szexi, alatta már nem tetszik.

2019. jan. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

5-ös: Megfordítanám a kérdést.

Miért kell minden lánynak 20 centivel magasabb fiú :P

2019. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

175-185 cm és teltebb alkat, de nyilván nem kizáró ok, ha ennél alaxsonyabb vagy magasabb.

Ami nem jön be az a nagyon vékony alkat.

2019. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!