Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk őszintén nektek egy lany...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk őszintén nektek egy lany külsejét nézve milyen arányban számít az arc és milyen arányban a test/alak?

Figyelt kérdés
Kort is légyszi.:)
2019. jan. 30. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Ezt nehéz megítélni. Maradjuk így láttatlanban az 50-50% nál.

Nem számít se a mell, se a popsi méret. Be jönnek a teszka csajok, az átlagosok, a nagymellű nők is meg mindenn. Nagyon vékony, sovány, átlag és a duci lányok is tetszenek. Arcra nem tudom leírni az ideállt, de ott is sok minden belefér nálam.

Ha valakinek tetszik az arca akkor szinte bármilyen testalkattal párosulhat, de ugye a ténylegesen kövér lányok már nem tetszenek. Ha valakinek ideális a testalkata, de arcra nem tetszik az megint kizáró ok.

De tényleg hatalmas a tűrés határ, mind arcra mind testre. Szóval ezt így lehetetlen megmondani.

2019. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Számomra az arc fontosabb,hiszen azt nézzük meg először a szemünkel(az fog meg minket,ami a tetszést illeti)utána a testet nézzük.Akinek szép arca van,de a teste csúnya pl kövér,azon lehet váltosztatni mondjuk fogyással,edzéssel el lehet érni a célt.De aki csúnya deformált arcal született, azon nem segít a fogyás,max a plasztikai műtét.Nyilván aki pattanásos azt szépen meglehet oldani sminkel,de a komoly csúnya arcot amivel megszület az illető,azon még a smink sem tud segíteni.Szóval arc fontodabb,de lehet hogy csak én vagyok így vele.21F
2019. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
75%
Nekem is az arc a legfontosabb. Szeretem, ha egy lányom van hús, van mit fogdosni, tehát ne legyen anorexiás de zsírmalac sem. Arcát tekintve ne legyen pattanásos, legyenek szépek a fogai és legyen dús, ápolt haja. Én is ilyen vagyok. Alul borotválja magát, nekem ez is fontos. 18/f
2019. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az arc általában nálam fontosabb mint test, de összességében a teljes kisugárzás számít. Kort inkább nem írok :)
2019. jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!