Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok, akiknek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akiknek kimondottan a selejtes fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
2019. jan. 31. 21:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%
Aranyos vagy 12-es de ez nem igy van. Vagyunk mi páran akik sosem fogunk kelleni senkinek.. Nekem még az elvárásaim is nagyok azzal hogy olyan lányt szeretnék aki nem egy mai ribi és nem pasizgatott még.. So ya..
2019. febr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Stef87HUN ***** válasza:
100%

Saját magammal tudok "példát mutatni"... Bár kort nem írtál.

22 éves koromig nem jött össze egy csaj sem!

25 évesen találtam rá feleségemre. (Tavaly szeptemberben, 6. évfordulón tartottuk az esküvőt!)

Röpke 3 év alatt pedig 5-10 lánnyal volt úgy történtek dolgok. Vkivel több vkivel kevesebb 😉😁

2019. febr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

És mit teszel azért, hogy a selejtességedet kijavítsad?

Sportolsz, hogy kinézz valahogy?

Tanulsz, hogy legyen eszed?

Olvasol, hogy művelt legyél?

Jársz társaságba, hogy ne savanyodj be?

Ha nincs társaságod, szervezel csak úgy magadnak programot, keresel magadnak társaságot, vagy elkönyveled azt, hogy selejtesnek születtél, így selejtesként fogysz meghalni, csak legyen egy lány, aki megszán egy selejtest, aztán annak a vállán kisírod magad minden nap, hogy mennyire selejtes vagy.


Csak mert ez tényleg elég selejtes jövőkép.

2019. febr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Nem, nem sportolok. Nincs sok időm és kedvem a tanulás mellett.

Igen, tanulok. Egyetemre járok.

Igen, szoktam néha olvasni, ha van időm és olyan kedvem van.

Nem szoktam társaságba járni, csak néha mondjuk bowlingozni, billiárdozni 1-2 barátommal, mert nincs értelme. Ott sem tudnék ismerkedni.

2019. febr. 5. 00:57
 15/24 Updike válasza:
Esetleg társaság úgy, hogy iszol is? Sokat segíthet. (Nem baromkodásból írom.)
2019. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Miben segítene az, ha eljárnék inni? Attól még ugyan olyan szar leszek :D
2019. febr. 5. 12:53
 17/24 jani273 ***** válasza:
50%

es mi van ha azok a "selejtes fiuk" a selejtes lanyokat kedvelik?? Akkor mit csinalasz??

Te egy kicsit hulye vagy nem?? Mivel vagy te jobb mint akarki mas?? Elgondolkodtal mar ezen vagy csak siman gyagyas -selejtes vagy??

2019. febr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
53%

Én nem hiszem magam teljesen selejtesnek, mert például ha lenne egy nekem való visszahúzódó lány aki olyan mint én, vele biztos hogy jó lenne, mert én 100%ba hűséges lennék szeretném stb stb, nem úgy gondolkodok mint a többi korombeli és általába mindenki szerint ez nem jó..

DE, és most jön a de.. aki mondjuk nem 10/10 modell, az miért lenne selejt? lányokba szerintem pont az a selejt aki agyon van sminkelve és haspólóba mutogatja magát az interneten, na ők a selejtek, De egy visszahúzódó aranyos hűséges lány már senki sem értékel szinte.. Én meg csak arra vágyok, nyugodtan lehet mondani mekkora senki selejt vagyok én is, csak tudom mire vágyok :)

2019. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Updike válasza:

Ha olyan helyre jársz el, ahol lányok is vannak, és iszol egy kicsit, akkor jobb eséllyel tudsz ismerkedni. És ha összejön valami, máris gyengül a selejtérzés…


A lényeg, hogy nem árt, ha nem vagy antialkoholista (tényleg: az vagy amúgy?). Szorongóknak életmentő lehet a pia társas helyzetben. Én barom sose ittam semmit tizen-huszonévesen, te ne kövesd el ezt a hibát. :)

2019. febr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nézd, vannak olyan lányok, akik egy kicsit anyáskodó típusúak. Később olyan feleség lesz belőlük, hogy a családban ők viselik a kalapot - ha érted mire gondolok. Ők éppen olyan pasira vágynak, aki nem akar mindenbe belefolyni-beleszólni, akit lehet egy kicsit babusgatni, irányítani.

Már csak azt kell összehozni, hogy te ilyen csajra vágyjál...

2019. febr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!