Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy vége legyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy vége legyen ennek?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem a legeslegjobb barátom aki nélkül nemtudnék élni sem. Én 19/f ő 18/f heterok vagyunk. Elmondta hogy megakar velem minden kapcsolatot szüntetni év végén mert tettem sajna ellene dolgokat. De minden nap látom így a suliban és mély depreszsióba estem egyszerűen vonz az öngyilkosság hogy legyen vége ennek és nem múlik el. Szinte senki mással nem vagyok el a suliban. Én azt akarom hogy kiiratkozzak a suliból hogy ne legyen több konfliktus ő élheti az életét én meg megcsinálom máshogy az érettségit. De az édesanyám nem engedi, hogyan győzhetném meg? Szerintetek mi lenne a helyes döntés?.

2019. jan. 16. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez már csak fél év, túl lehet élni.

A barátodat meg nem értem, bár ezek alapján nyilván nem ismerek minden részletet. Ne legyél öngyilkos, ha vigasztal, én eddig egy barátommal sem tudtam semelyik iskola után tartani a kapcsolatot, bárhogyan is akartam.

De biztos vagyok benne, hogy lesz majd valaki akivel TÉNYLEG jól el tudok lenni, és legjobb barátom lesz. Szóval kitartást, kérdező ;)

2019. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jesszusom miket csinálhattal h idáig fajult
2019. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elöször sokszor nekimentem minden félével hogy ezt meg azt mikért utána meg csak sok vita volt köztünk sokszor a semmiért.


De egsszerűen nemtudom megvárni ezt a fél évet ez nagyon sok.

2019. jan. 16. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!