Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van köztünk? (Infók lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van köztünk? (Infók lent)

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek anno 6.-ban volt egy pasija, akivel szakított, de még mindig ölelgetik egymást, (a fiú minden r**ancot végig ölelget, tipikus f*ckboy) viszont engem nem, ami nem is zavarna, ha nem látnám hogy a közelemben eléggé zavartan viselkedik. Néha hazakísérem (ő kéri, én tiltakozom, de mindig rávesz), matek házit cserélünk, meg néha jól elbeszélgetünk. Soha nem volt komoly kapcsolata, max fél évig tartott a legtöbb. Na most vagy rajtam keresztül akar megint a barátnőmhöz közelebb férkőzni, vagy hozzám akar közeledni? Régen tetszett a srác, de már mást szemeltem ki magamnak, de még néha így is vegyes érzéseim vannak iránta.

2019. jan. 20. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az van, hogy álomvilágban élsz.

Mi az, hogy kiszemeltél magadnak valakit ? Azt ugye tudod, hogy nem lesz belőle semmi ha a másiknak nem tetszel ?

Ez csak iskolás szerelem, ne aggódj.

Az esetek 99%-ában nem lesz belőlük semmi.

Ha valakivel tetszetek egymásnak, sose habozz

2019. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!