Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Miért nincs bennem kitartás?

Azt érzem egy nulla vagyok. Belekezdek egy dologba és nem tudom befejezni. Elvesztem az érdeklődést a dolog iránt. Például volt egy fiú érdekelt küzdöttem érte. Úgy nézett ki hogy minden össze fog jönni. Erre nem már nem akarom. Vagy annyira szeretnék sportolni. De annyira nincs kitartásom, hogy elmenjek edzésre. Ez mi? Van innen kiút?

Keress kérdéseket hasonló témákban: lány, kitartás, fiú

febr. 2. 15:21  Privát üzenet  

A válaszok

Ne küzdj fiúért,legyen már benned tartás. Azért ne neked kelljen már udvarolni...

Azért nincs motiválód,mert nem akarod eléggé. Lehet soha nem lesz a sporthoz motivációd,de máshoz igen.

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 2. 16:42 Privát üzenet
Akkor most le is ugatnám az első hozzászólót. Nehogy lányként elvárjátok, hogy a fiú udvaroljon mindig, ha tetszik valaki igenis tessék tenni érte, ne várjátok, hogy a szátokba repüljön.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 2. 18:20 Privát üzenet
#2: A nőknek nem kell férfi szerepeket felvenniük.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 2. 19:31 Privát üzenet

Egyik válaszolóval sem értek egyet. Mármint felel fele arányban. A lánynak kell kezdeményeznie, de nem úgy mint egy fiúnak, hanem a maga sajátos módján. Neki kell jeleket küldenie, szemezest kezdeményezni stb:.

Tehát ne te menj oda a fiúhoz,, de ne is varj a sult galambra

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 2. 20:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi az oka amiért nem tartanak ki?
Mit kene tennem ebben a helyzetben?
Nem értem, ti mit tennétek?
Hogyan mentsük a menthetetlent?
Ha egy srác kitartó, az hogyan hathat a kiszemelt lánynál? Szerintetek bejöhet neki? Lányok, mit gondoltok erről? Fiúk, volt már ilyenben részetek?
Lányok, mennyire értékelitek, ha egy fiú kitart melettetek?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!