Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs bennem kitartás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs bennem kitartás?

Figyelt kérdés
Azt érzem egy nulla vagyok. Belekezdek egy dologba és nem tudom befejezni. Elvesztem az érdeklődést a dolog iránt. Például volt egy fiú érdekelt küzdöttem érte. Úgy nézett ki hogy minden össze fog jönni. Erre nem már nem akarom. Vagy annyira szeretnék sportolni. De annyira nincs kitartásom, hogy elmenjek edzésre. Ez mi? Van innen kiút?

2019. febr. 2. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

Ne küzdj fiúért,legyen már benned tartás. Azért ne neked kelljen már udvarolni...

Azért nincs motiválód,mert nem akarod eléggé. Lehet soha nem lesz a sporthoz motivációd,de máshoz igen.

2019. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Akkor most le is ugatnám az első hozzászólót. Nehogy lányként elvárjátok, hogy a fiú udvaroljon mindig, ha tetszik valaki igenis tessék tenni érte, ne várjátok, hogy a szátokba repüljön.
2019. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: A nőknek nem kell férfi szerepeket felvenniük.
2019. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyik válaszolóval sem értek egyet. Mármint felel fele arányban. A lánynak kell kezdeményeznie, de nem úgy mint egy fiúnak, hanem a maga sajátos módján. Neki kell jeleket küldenie, szemezest kezdeményezni stb:.

Tehát ne te menj oda a fiúhoz,, de ne is varj a sult galambra

2019. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!