Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel motiváljátok magatokat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel motiváljátok magatokat, hogy erőt gyűjtsetek, hogy odamenjetek a kiszemeltetekhez?

Figyelt kérdés
Szükségem van valamire nem tudom megfogalmazni, hogy mire. Egy szikrára ami fellobbantja a bátorság tüzét vagy valami hasonlóra...
2019. febr. 5. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Semmi, nagyon félős vagyok :(

17/f

2019. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos már ott tartok hogy csak alkohol hatása alatt vagyok képes csajozni/sikereket elérni. Tehát mint az elöttem szóló félős vagyok én is 18F
2019. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem motiválás, de az esélytelenek nyugalmával odamegyek és csak lesz vmi. Ezt ajánlom, nézd végig, ki tudja :D : https://www.youtube.com/channel/UCfhkvVIbTJqeQvf4HUNyKAg
2019. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Motiválni próbalom magam, de odamenni még nem sikerült. 😂😂
2019. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. No para, ha nem jön össze, nem érdemel meg titeket. Tedd túl magad, igyál valamit a haverokkal, és ne rögtön a pia után, de menj másikhoz oda, előbb-utóbb összejön
2019. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!