Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy motiváljátok magatokat...

Ti hogy motiváljátok magatokat? Mitől vagytok kevésbé lusták?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom,hogy a lustaság valamilyen szinten öröklődő.

Én néha nagyon produktív tudok lenni,de leginkább lusta,halasztgató vagyok. Inkább megpróbálom 2x-re megcsinálni,amit egyszerre kellene.

Ti mitől vagytok ennek a tulajdonságnak az ellentétei?

Esetleg valami kedélynövelő,vagy más patikában kapható gyógyszer segíthet,hogy fogékonyabb legyek a feladatokra?

Munkahelyen,amit a főnököm kiad munkát,általában megpróbálom maradéktalanul elvégezni. De ez itthon máshogy van. Itt munka után úgy gondolom,hogy ma már eleget tettem le az asztalra,és már nem akarózik semmit csinálni.



2018. dec. 9. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Én azért porszívózok, mert allergiás vagyok a porra, minden 2. nap kell takarítanom. Ha nem zavarna, és nem lenne kedvem, nem csinálnám ennyi. Azért intézem az ügyeimet, hogy ne kapjak bűntetést, stb. Semmit se szorgalomból. Nem szeretem feleslegesen halogatni a dolgokat, mert ha jön egy betegség, vagy valami sürgősebb elintéznivaló, akkor minden csúszik.

A munkahelyen meg meg kell csinálni a dolgokat, vagy kirúgnak.

2018. dec. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!