Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 évesen vehetek síkosítót...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen vehetek síkosítót egy drogériában?

Figyelt kérdés
Eléggé félek, hogy szólnak majd valamit, vagy személyit kérnek, nem szeretnék kínos helyzetbe kerülni, hogy még pont nem vagyok 18 :(

2019. febr. 5. 21:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon sajnálom, hogy sokan csak sztereotipiákat puffogtatnak. Fiatal, vagy nem, sok lány/nő küzd olyan problémával, higy a Bartholin-mirigy nem termel elég váladékot. Nem ártana ezzel tisztában lenni. Nyugodtan vásárold meg!
2019. febr. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
16%

Jó estét kívánok!

Szóval síkosítót veszünk!

Kérem a személyi igazolványát!

No de maga még nem töltötte be a 18. letévét.

Azonnal tegye hátra a kezeit! Letartóztatom, és beviszem az őrszobára.

(És elhasználjuk azt a tubus síkosítót) :)

2019. febr. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

a legtöbben csak szórakozni jöttetek ide, nem segíteni. ti a világon mindent tudtatok/tudtok kérdés nélkül? sosem kellett segítséget kérnetek? nem értem, hogy miért kell ilyennek lenni.


#10 ki mondta, hogy nem merem megvenni? azért írtam ki a kérdést, mert épp venni szeretnék! ne te döntsd már el, hogy mi való nekem!

2019. febr. 6. 07:38
 14/17 A kérdező kommentje:
#11 köszönöm szépen a válaszod! a legértelmesebb, amit eddig itt kaptam
2019. febr. 6. 07:39
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen! 😊 (N)
2019. febr. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Tescoban is tudsz venni vagy bármilyen boltba szinte.. Nem muszáj gyógyszertarba menni hozzá.
2019. febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Lehet seggbe akarjak azert kell nekik 🤔🤔
2019. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!