Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak arra, hogyha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak arra, hogyha megdícsérem a lányt, hogy szép és nem hiszi el?

Figyelt kérdés
Amikor erre olyan válasz érkezik, amivel az ellenkezőjét állítja annak, hogy gyönyörű, szép?
2019. febr. 5. 22:45
 1/10 kamugyrosz ***** válasza:
100%

Akkor vagy nincs önbizalma

V azt akarja h mondd meg neki mert hallani akarja xd

2019. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De úgy konkrétan mit írjak erre? :d Csakis azért, mert nem szeretnék elrontani semmit sem, mindent tökéletesre szeretnék :)
2019. febr. 5. 22:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez annyira felszokott cseszni..... és meg is monsom neki, hogy mennyire idióta dolog csak úgy rávágni ilyeneket, hogy nem is meg kövér vagyok.....
2019. febr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Lehet srácok, hogy ez titeket idegesít, de fogalmatok sincsen arról, milyen érzés ez, és ha egy fiú dícsér, nagyon nehezen lehet ezt elhinni, HIDD EL jól esik hallani/olvasni, de attól nem lesz más az önkritikánk
2019. febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

" konkrétan mit írjak erre?" ne vitázz vele, hogy 'de igen de nem'

Írj egy szép verset neki, két pl. de tudnék még százat:

József Attila (Óda, részlet):

Szeretlek, mint anyját a gyermek,

mint mélyüket a hallgatag vermek,

szeretlek, mint a fényt a termek,

mint lángot a lélek, test a nyugalmat!

Szeretlek, mint élni szeretnek

halandók, amíg meg nem halnak.


Minden mosolyod, mozdulatod, szavad,

őrzöm, mint hulló tárgyakat a föld.

Elmémbe, mint a fémbe a savak,

ösztöneimmel belemartalak,

te kedves, szép alak,

lényed ott minden lényeget kitölt.


A pillanatok zörögve elvonulnak,

de te némán ülsz fülemben.

Csillagok gyúlnak és lehullnak,

de te megálltál szememben.

Ízed, miként a barlangban a csend,

számban kihűlve leng

s a vizes poháron kezed,

rajta a finom erezet,

föl-földereng.


Shakespeare 75. szonett:


Az vagy nekem, mi testnek a kenyér

s tavaszi zápor fűszere a földnek;

lelkem miattad örök harcban él,

mint a fösvény, kit pénze gondja öl meg;

csupa fény és boldogság büszke elmém,

majd fél: az idő ellop, eltemet;

csak az enyém légy, néha azt szeretném,

majd, hogy a világ lássa kincsemet;

arcod varázsa csordultig betölt

s egy pillantásodért is sorvadok;

nincs más, nem is akarok más gyönyört,

csak amit tőled kaptam s még kapok.

Koldus-szegény királyi gazdagon,

részeg vagyok és mindig szomjazom.

2019. febr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kamugyrosz ***** válasza:
78%

A 75. Szonett a világ legszebb verse

Örök kedvenc

Ha eszembe jut akkor mindig elmondom kívülről h meg véletlenül se felejtsem el 😍

2019. febr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miért nehéz elhinni? Akkor, hogyan dícsérjek meg úgy egy nőt, hogy egyedi legyen és ne a tipikus sablon, és még elis higyje?
2019. febr. 5. 23:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne csak azt hogy "szép vagy",mert igen ez tényleg sablonos .Mondd meg,hogy konkrétan mi tetszik benne és miért .

Például: szeretem a szemedet,tetszik h. ilyen s szép kék.

Tetszik hogy ilyen szép barna a hajad .


Stb. Akár szebben megfogalmazva ,ami neked tényleg bejön rajta (de azért ne azt mondd: tetszik a feneked ...) .


Sok sikert ,elrontani nem tudod ....

2019. febr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"Szakmailag" nézve erre a bókolás dologra nincs túl jó válasz a lány szemszögéből, ha belegondolsz. Van a "köszönöm", de ez olyan alapnak és unalmasnak tűnik a lányok szemében, ezért sokszor nem is mondják. Az ilyen "köszi, tudom", "sokan mondták" válasz meg nagyképűnek hat. Ott van még a "köszi, te is elég jóképű vagy" válasz, de ez úgymond nyitás feléd, amit sokszor elkerülnek még az elején. Szóval marad a szerénykedes. Ezzel nem érzi, hogy sablonos(pedig ez elég sablon) és, hogy elkapkodna valamit és nem látszik nagyképűnek sem. Fura dolog, de szerintem a legtöbb ilyen válasz nem feltétlenül az önbizalomhiányból fakad, hanem egyszerűen nem tudnak rá mit mondani. Ha a lány azt mondja a bókra válaszként, hogy nem szép...stb., akkor válts témát, te megtetted a magad dolgát, jelezted felé, hogy bejön neked, már rajta múlik mit tesz. Beszélgess vele, kérj talit, (és ne randit), úgyis alakulnak a dolgok. Sok sikert.
2019. febr. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyszer találkoztam ilyennel, ő nagyon rá volt feszülve a dologra, sokáig próbáltam neki segíteni javítani az önkritikáján, de végül hagytam a fenébe, mert reménytelen volt. Ez a legrosszabb eset igazából, mert egy kis depi is közrejátszott a dologban.

Van az a fajta, aki azt válaszolja, hogy dehogy iis, de ha ötödszörre mondod, kezdi elhinni. Meg van az én esetem, hogy ha hónapokig hajtogatod, akkor sem hiszi el.

2019. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!