Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért érzem azt hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért érzem azt hogy nem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés

Minden nap mikor elmegy mellettem egy magas kisminkelt vékony lány akkor úgy érezem hogy én aki nem sminkelem magam alacsony vagyok nem vagyok elég jó egy fiúnak ha ilyen lányok is vannak .Tényleg nem vagyok elég jó?

16L



2018. nov. 8. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sose másokhoz merd magad.

Lehet hogy te máshogy vagy szép.

Én mindig is szerettem volna az az igazán vékony, törékeny lány lenni, de egy mezomorf alkat vagyok, így izmot szedek, stb... Én így vagyok szép, nem torekenyen, izmosan.

:)

Annyi a lényeg hogy találd meg, te hogy lehetsz szép.

2018. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem a fiúk nagy többségének az alacsonyabb lányok jönnek be, persze magukhoz mérten. Ha egy lány alacsony az nem azt jelenti hogy csúnya, vagy nem ér annyit mint magasabb társaik. Én most egy alacsonyabb lánnyal ismerkedem és nem mondhatnám túl vékonynak, de nagyon aranyos és inteligens és igazábol a külső az a fiúknál amikor nem egy éjszakás kalandot keresnek, akkor 50-50 százalékot nyom a kettő. Ha valamelyik gyengébb akkor a másikkal nagyon jól lehet ellensúlyozni. Nem azt mondom hogy akkor nagyon okosnak kell lenned, mert nem. Jófejnek, közvetlennek, és szeress vele beszélni. Ha odafigyelő vagy és észreveszed ha egy fiú érdeklődik feléd, akkor jelzéseket kell felé küldeni (egy egy hosszabb

random szemkontaktus esetleg mosoly) Sokszór előfordul az is hogy a srác nem mer nyitni a lány felé mert mivan ha.... és ha...., érted. Szóval ha valakit aranyosnak találsz nyugodtan küld neki jeleket, vagy valamilyen módon menj oda hozzá és beszélgess vele. Egyébként ha a napjaidban tudatosabb vagy és figyelsz arra hogy nyíltabb legyél, több emberrel beszélgess és minél pozitívabb energiát árassz magadból akkor minden jól fog alakulni.

Ha kérdésed van, vagy csak szeretnél beszélgetni, akkor nyugodtan írj priviben.

18F

2018. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Semmi baj nincs veled. Te alacsonyan vagy szép. Rengeteg magasabb srác szereti az alacsony lányokat, mert aranyosaknak vélik őket és úgy érzik meg kell őket védeniük.

Saját történet: én sem sminkelem magam, 160cm vagyok és nem a tipikusan címlap alkattal és lassan egy éve vagyunk együtt a barátommal, aki 190cm magas, kb elveszem benne, mikor megölel :)

2018. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3as vagyok, az lemaradt, hogy 17/l
2018. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!