Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mennyire zavar,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavar, ha egy lány dohányzik?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek egy dohányos lányról? Egyik barátnőm nagyon rászokott és a barátja szólt érte neki. A barátnőm nagyon megsértődött rajta. És mi van ha csak alkalmanként dohányzik?

16/l



2019. febr. 7. 21:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
13%
Fúh nagyon kevés elvárásom van, de hogy ne dohányozzon az az egyik közülük. Nem csak mert Neki se tesz jót. De ha oda jutunk még csókolózni is undorító egy dohányossal, ha Te nem szoktál hozzá a szaghoz.
2019. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
27%
Számomra mindig nagyon kiábrándító volt egy dohányos lányt megcsókolni, többet nem is fogok. Az is kiábrándító, hogy 2 méterről már ótvar bűzt árasztanak, mindenük büdös, ruhájuk, bőrük, hajuk. Az emberben pedig a szaglás az érzelmi központon keresztül van bekötve az agyba, tehát számomra, ha valaki büdös, akkor semmi nem kapcsol be szexuálisan se, hiába néz ki jól.
2019. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
45%

Az attól függ, ha nagyon ritkán rágyújt az még szerintem nem gond, viszont ha nagyon beépült a mindennapjaiba akkor kizáró ok, ebben az esetben már észre sem veszi hogy büdös lesz tőle észre sem veszi hogy esetleg másokat zavarhat az amit csinál. Viszont ezzel nem csak az a gond hogy büdös lesz tőle, hanem az egy fajta igénytelenségről is árulkodik, illetve gyenge jellemre is vall ha valaki ennyire rá tud szokni valamire oly annyira hogy ne bírja ki hogy rá ne gyújtson olyan emberek közt akiknek ez nem feltétlenül szimpatikus.

Tehát mint nagyon sok dolognál itt is a hangsúly a mértékkeletességen van, bár elég nehéz mértékletességet tartani ilyen additív anyagnál.

2019. febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%

Engem zavar!

Egy ismerősöm kifejezését használva, olyan mint hamutartót csókolni! Én ezt azért túlzásnak tartom, de azért zavar!

2020. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mivel én is dohányzom, egyáltalán nem zavar, sőt nekem pozitívum is, mert így legalább van kivel cigizni.

16/F

2020. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A dohányzás teljesen kizáró ok. Sajnos a dohányos ember olyankor is büdös, ha éppen abban a pillanatban nem szívja. Először csak a ruhája, de egy idő után a bőre is árasztani fogja azt a szagot.
2022. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!