Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a kevésbé szép lányok is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kevésbé szép lányok is szép fiút akarnak, akkor a kevésbé szép fiúknak mi jut?

Figyelt kérdés
2019. febr. 8. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
A lányok alsó 20%-a mivel a lányok felső 80%-a küzd a fiúk felső 20%-á ért és a fiúk alsó 80%-a küzd a lányok alsó 20%-á ért
2019. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez baromság.

Te nem voltál még szerelmes?? Voltam olyan lánnyal aki nagyon gyönyörű volt, ő volt a legszebb lány akit valaha láttam. Mellesleg okos, vicces, kedves lány, nagyon odáig voltam érte. Mikor lett a szakítás akkor is így voltam vele és később mikor már nem szerettem akkor gondolkoztam azon, hogy mi a péniszt láttam benne. Rusnya mint a bűn... De szerettem ezért szépnek láttam. A szerelem kb olyan mintha mindíg részeg lennél vagy drogoznál.

Nincs olyan, hogy valakinek ne lenne párja. Előbb utóbb megtalálja szar a lapátját.

Nincs olyan se, hogy valaki túl ronda. Olyan van, hogy valakinek nagyon fent vannak az igényei a semmire.

Valamilyen szinten igaz az, hogy magunk szintjén keresgéljünk, de van hogy fentebb vagy lentebb kell.

Nem igaz az se, hogy a csajok csak a pénzre nennek. Van olyan lány is, de én azt mondomy hogy azokért a lányokért nem kár. Se azokért a pasikért akik így csajoznak. Több marad a rendesebbeknek.

Nem picsogni kellene folyton, hanem keresgetni.

14-17 évesen sok embert nem értek, hogy mit siránkozik, hogy nem lesz senkije. Még előttük van az egész élet. Nekem is 17 évesen volt az első kapcsolatom, de túl éltem, sőt... Nem bántam volna, ha még később lett volna. Elhiszem, hogy hihetetlennek hangzik, de őszintén mondom.

Akit nagyon érdekel annak leírom, hogy mért. De szerintem nem fontos.

21/f

2019. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

"Szép lányok" bizonyos része csak kívül szép. Aki kívül és belül is szép, annál lehet esélye egy kevésbé szép srának is, de csak abban az esetben ha annak normális személyisége van.

Vannak az átlag alatti lányok (ez sztem mindenkinél más, hogy kiket sorol ide) aztán vannak az átlagosak, meg az átlagon felüliek, de a toppos 10% az a gyönyörű és makacs, nehezen kapható, elutasíttó típus. Nah ha egy olyat megszerzel, akkor nagyon vigyázz rá, mert nem találsz mégegyszer olyat mint ő.

2019. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
58%
A kezük
2019. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
65%
Rám mindig mondják, hogy milyen szép lány vagyok, de nekem eddig mindig csak olyan fiúk tetszettek, akikre mások azt mondták, hogy "ronda" meg hogy "pont ő?" tehát, szerintem nincs olyan, hogy ronda és nem ronda. Mindenkinek más tetszik. És én örülök, hogy nekem olyan srácok jönnek be, akik a többségnek nem tetszenek, mert így nagyobb esélyem van.
2019. febr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Sőt.. Szetintem az a "ronda" ha egy fiú instagram fiókja csak a tükör előtt pózolós képeiből áll. Na ez ronda. Vagy ha az első mondata hozzám, hogy: "küldjek képet a... "


De én még nem is érzem magam érettnek egy párkapcsolathoz, aztán meg ki tudja. Lehet, majd pár év múlva, a perverz tömegfiúk fognak tetszeni:)


Najó ne reménykedjünk... Xd

2019. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Én nem vagyok egy szép lány, viszont nálam nem is a külső legfontosabb.
2019. febr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
A kevésbé szép fiúk is szép lányt akarnak, ha mondjuk észrevennék a kevésbé szép lányokat is, akkor nem lennének akkora gondban. A kevésbé szép lányok, azért a szép fiúk felé tepernek, mert a kevésbé szépek leszarják őket. :D
2019. febr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként abban van igazság amit az utolsó mond... :D
2019. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki szép.
2019. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!