Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kezeljem, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem, hogy nem vagyok olyan szép, ezért nem is akarnak velem ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sajnos azt hiszem ez befolyásolja teljesen az önbizalmam,pedig próbálom elhessegetni a gondolatokat,hogy nem ettől függ ki a szép,hogy hány fiú akar vele ismerkedni,de sajnos velem senki sem akar.Emiatt nincs önbizalmam,és úgy érzem mindenki szebb nálam,csak én vagyok a legcsúnyább.Van aki ugyanúgy érez mint én?Kívülállóként Ti milyen tanácsokat tudtok adni,hogy ne érezzem ezt?
2017. szept. 1. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy tényleg csúnya vagy. Ha mutatsz képet, kapsz értékelést.
2017. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mádár0218 ***** válasza:
61%

Elég sokan vannak akik még ugyan így éreznek hidd el, nem vagy egyedül.


Itt most sokan azt fogják modnani szard le és az vagy megy legyen önbizalmad, ami igaz is hogy felvidulj kicsit és még be is jöhet.


ezeken kívül nagyon nem fogsz kapni jobb tanácsot maximum képet küldesz és értékelnek az emberek, ami ha tényleg csúnya vagy még lejjebb nyomja az önbizalmad, viszont ha szép vagy csak valami más a probléma az emelheti a kedved és önbizalmad :)

2017. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Legyél szebb. Hozz ki többet magadból. Nincs a világon csúnya ember, csak aki nem törődik magával annyit, amennyit kellene.


Öltözködj jobban, nőiesen, felejtsd el a trendi cuccokat, a kirívó vad stílust, ha van olyan cuccod, amit fiú is hordhat, akkor pláne.


Menj sportolni, próbálj ki többféle hajviseletet, hajszínt. Törődj a bőröddel, arcoddal, hidratáld, napoztasd.


Fesd ki a körmöd, szedd ki a szemöldököd, ha pattanásos vagy, menj bőrgyógyászhoz, vegyél 1 jó parfümöt.


Segíts magadon, ha nálam bevált nálad is be fog. Állj a tükör elé, vizsgáld meg jól minden porcikádat, és légy őszinte magadhoz. Haj, arcbőr, szemöldök (bajúsz), fogak, testalkat, szőrös vagy-e, görnyedt-e a tartásod, próbáld fel az összes ruhád, és nézd benne végig magad, hogy mennyire vagy ezekkel elégedett.


Minden apróságból kihozni a maximumot = 100x jobb külső.

2017. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!