Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küldjek jeleket egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küldjek jeleket egy srác felé?

Figyelt kérdés
Nos, kezdjük ott, hogy egy ideje már tetszik egy srác, sajna nem egy korosztály vagyunk. Néha akaratlanul is jeleket küldd felém, de én úgy vagyok vele, hogy kivárom míg ő nem közelít felém. Szeretem, ha a férfiak férfiként viselkednek és van annyi merészség bennük, hogy a szeretett, hogy elé állnak és nem a nőnek kell a földön kúszva utánuk könyörögni (bár valószínűleg kettőnk között én vagyok a dominánsabb). Lehet, hogy most nagyon sokan le fognak hurrogni, de én hiszek a horoszkópban és tudom, hogy egyikünk se az a fajta, aki csak úgy a másik elé áll, hogy mindent vagy semmit, inkább megalapozzuk előre a sejtéseinket (mindketten rákok vagyunk). Szóval gondoltam, hogy próbálok neki én is jeleket küldeni, hogy tudja, kölcsönös a dolog,de ötletem sincs hogyan,mivel egy pár évvel fiatalabb vagyok és mikor arra kerülne a sor, hogy beszélgetünk elég felénkké válunk, ezért ez ha úgy egyszer-kétszer jöhetett össze. De magamból kiindulva - ahogy régebben viselkedtem a szeretett emberrel, mikor el akartam titkolni az érzéseimet - én is így viselkedtem és próbáltam rideg lenni, hogy úgy tűnjön, nem érdekel és így még inkább felkeltsem az érdeklődését.

2019. febr. 9. 21:49
 1/1 anonim válasza:
100%
Próbálj meg nyílt és egyenes lenni, a megfelelő stílusban. Ne jeleket akarj küldözgetni, mert simán el fogják vinni előled amíg te a teljesen felesleges stratégiáidon gondolkozol.
2019. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!