Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobban teszem, ha most magamra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban teszem, ha most magamra koncentrálok? 18/L

Figyelt kérdés

Kb. fél éve ért véget egy nagyon csúnya szakításom, és rettenetesen megviselt. Most kezdek túllépni az egészen, és többen tanácsolták, hogy hagyjam a randizgatást meg összpontosítsak arra, hogy jól érezzem magam egyedül is. Ez mennyire lehet jó ötlet? 18 vagyok (lány, ha ez esetleg számít), és mivel ez az utolsó előtti évem a gimiben, szeretném kiélvezni. Nem fogom később sajnálni, ha bezárkózom mások elől? Nem csak párkapcsolat szinten értem, hanem ha nem ismerek meg új embereket, nem programozom, hanem csak a sulira és a munkámra koncentrálok. Meg persze a családomra, de az természetes.


Kinek mi vált be szakítás után? Gyorsabban felejtenék esetleg, ha ismerkednék?



2019. febr. 11. 19:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, fél éve ért véget a kapcsolatom:D már ha nem volt teljesen világos
2019. febr. 11. 19:42
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj, szórakozz, tanulj. Jó lesz neked így egyedül is egy ideig. DE a barátokkal sokat legyél
2019. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a sport sokat segített. Mindig abba menekültem ha történt valami az életemben. Szerintem keress valami olyat ami teljesen kikapcsol. Sok esetben a régi kapcsolat juthat eszedbe a különböző dolgokról. Olyat kell találni ami teljesen kiemel minden másból. Esetleg egy olyan kapcsolat ami teljesen más lesz,de ez csak akkor ha az előző biztosan nem szakad fel.
2019. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi probléma. Fontos, hogy nem egy párkapcsolattól lesz egész ember valaki. Nem két fél ember egészíti ki egymást, hanem két önálló, egészséges egyén úgy dönt, hogy együtt folytatják útjukat.

Legyen hobbid. Szórakozz. Olvass, nézz filmeket, guríts le pár italt! És persze ha közben találkozol emberekkel légy nyitott!

De semmiképpen ne hagyd, hogy mások határozzák meg az életedet, hogy megfelelj másoknak akármilyen szinten is!

Önmagadnak felelj meg, a többi majd jön magától.

Nincs okod félni. :)


24f

2019. febr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Teljesen a te helyzetedben vagyok /voltam.

Ha rám hallgatsz menj el a barátaiddal szórakozni mert egy fiút csak egy másik fog elfelejtetni :D

2019. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!