Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz ha bevallom neki? Félek.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ha bevallom neki? Félek.

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok a 27 éves tanáromba. Heti 1 órám van vele. Úgy érzem kezdek megbolondulni. Mit mondhat erre? Barátnője van már 3 éve.

2019. febr. 12. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Te egyáltalán hány éves vagy?
2019. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
El a kezekkel!
2019. febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Írj privátba kérdező
2019. febr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Ne valld be neki, miért tennéd? Van rá bármi jel, hogy kölcsönös lenne az érzés?
2019. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Hogy mi lesz? Akár ki is rúghatják a tanárt és eltilthatják a tanítástól
2019. febr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Inkább majd csak ha elballagtál. Ha most bevallod, akkor égni fog a fejetek mindkettőtöknek , amikor majd legközelebb közösen kell bentlennetek órán. Mégha vagy is már 18, szerintem csak ballagás után mondd el neki maximum; ne hozd ilyen kínos helyzetbe. Ezután már mindkettőtöknek kellemetlen lenne bentlenni órán. Amúgyis lehet hogy van már pasija. Idősebb is, meg te pl szépnek és kedvesnek is találod. Akkor lehet, hogy van már párja. Szóval szerintem nem érdemes nála próbálkozni; nagyon max, ha már elballagtál, de lehet , hogy akkor se akarna tőled talán semmit. Én valószínűnek látom ezt, hogy még akkor se talán; lehetséges; hogy amúgy se tudna másként nézni rád, mint a/egy diákjára. Meg amúgyis gondolom fiatalabb vagy nála, és nem egyetemista vagy, aki pl később kezdte az egyetemet. Énszerintem sanszos, hogy nemigazán érdekelnéd, még pl elballagás után sem. Lehet, hogy ő anyaként érzi magát feléd. És úgy viszonyul, mitnha te a gyereke lennél. Ha mindenképpen el akarod neki mondani, és nem akarod már ezt tovább magadban tartani, akkor szerintem mindenképpen várd meg a ballagást; előtte nem érdemes elmondani. Ja és ha még érettségizel, akkor még azt is várd meg. Szóval érettségi után közöld lehetőleg. Ha meg mégfiatalabb vagy; akkor meg tutkó nem lesz köztetek semmi, de énszerintem így se nagyon. Énszerintem alig lenne nála esélyed. Sőt, még talán alig se. De ha el akarod neki mondani, akkor mindenképpen várd meg a ballagást/érettségit, ha az is van.
2019. febr. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Baráti jó tanács, gyorsan állj le! Tavaly én is végigcsináltam ezt az egész kálváriát, de olyan szinten, hogy már fél lábbal egy másik iskolában voltam, mikor szerencsére észhez térítettek, hogy ez így nem mehet tovább. Ülj le és higgadtan gondolkodj el minden. Próbálj meg kívülállóként beletekinteni a helyzetbe, kis idő elteltével rá fogsz jönni, hogy (már bocsánat a megszólításért) mekkora egy barom vagy és óriási hibát követtél volna el mindkettőtök részére, ha bevallottad volna az amúgy most még nagyon múlandó kis érzéseid.


Kérlek, nagyon gondolkodj el azon, amit írtam, a te életed is és a tanárod teljes életét, munkáját, karrierjét tönkre tudod tenni egy ilyesfajta hibával.

2019. febr. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne valld, vonzódsz hozzá, nem vagy szerelmes, biztos nem fogja viszonozni, szállj le a fellegekből és álomvilágból.
2019. febr. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt 6-os válaszoló!

Kérdező, az utolsó mondatában azt írja, hogy a tanárának (tehát férfinek) BARÁTNŐJE van már 3 éve!

A tanácsodat helyesnek ítélem, habár ballagásról, érettségiről írsz, holott én a heti 1 órai előadást inkább felsőfokú iskolára képzelem, de előfordulhat középiskolán is. Jóllehet, nem ez a mérvadó. Zöldet adtam a válaszodra, de figyelmesebben olvashattad volna el a kérdést.

2019. febr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelt 9-es válaszoló; ja igen, köszi:) Legközelebb majd tényleg figyelmesebb leszek:):)
2019. febr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!