Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis, hogy lehet az, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis, hogy lehet az, hogy a szép lányok között is rengeteg kedves van?

Figyelt kérdés

Tudom , hogy szép ember is lehet kedves! Illetve fórdítva is. De én Kaposváron lakok 7 éves korom óta mégis rengeteg ténylegesen szép lányt ismerek aki kedves! Kevésbé szépet vagy egyátalán nem szépet sőt csúnyákat meg pont , hogy kevesebbet! De még ilyen bombázó csajokból is sok ilyet ismerek! Egerbe laknak gyerekori barátaim. Mert ott laktam sokáig én is. És egerből is ismerek szép/illetve bombázó csajokat is. Mégis akiket ismerek nagy részük kedves! Akkor meg nem tudom miért mondják azt sokan , hogy nem a szépség számit. Persze , hogy nem csak az. De ez olyan idegesítő. Amikor ott van az a sok lány ráadásul még szingli is legtöbb! Mert igazából persze ismerek állkedves,beképzelt, rosszindulatú lányokat is! De ezeknek a dolgoknak van köze lehet a szépséghez de nem sok! Mert nem csak szép lányokat ismerek ilyeneket, hanem csúnyákat is! Mert egy csúnya ha rossz embernek születik. Akkor az is marad. Vagy ha sok pénzük van muteréknek. Esetleg nincs meg elégedve magával ezért nagyobb szintre akar lépni! Viszont vannak az áll kedvesek is akik kedvesek ! De ha arra kerűl a sok pl , hogy valaki fel akarja szedni őket. Akkor vagy ki jelenti , vagy nem! De igazából neki csak az kel , hogy iphone legyen az emberkezébe minimum egy iphone 6\s 200-300 like face/insta, menő legyen a fiú , az őltözködés ilyen legyen: Koptatott farmer,Levi,s poló, Valami gagyi de “menő” cipő, szőrmés kapucnis nőinek kinéző kabát, stb

Na ezt utálom a legjobban sajnos sok ilyen van. De sok valóban normális csajt is ismerek! Kaposvár és Egerből is Már 7-8 hónapja meg komolyodtam. Mert az előtt kiakartam élni magam kevés sikerrel. De már kéne valami lány nekem párkapcsolatra! De még nem találtam meg az “igazit” jobban nekem inkább a fiatalabb lányok jönnek be 16 évesek és az alattiak. Persze 13 évnél ne legyen fiatalabb :D!

Am bocsi , hogy hoszúvolt. Illetve voltak benne nem túl összeszedett részek. De éppen sietek valahová


17/F



2019. febr. 13. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Hát te nagyon hülye vagy.
2019. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Miért ne lehetnének szép lányok kedvesek?

A körülöttem lévők is azok, s a legtöbb lány az is. Az most hogy valakivel hulyeskedik...

Sokan azért mondják, hogy a szép lányok bunkók, mert nem megy nekik annyira az ismerkedés, és ez amolyan "kifogás".

Egyébként az " Igazi" nem létezik. Inkább valaki olyat kell találni, akinek el tudod fogadni a hibáit. Legalábbis nagy százalékban.

Hogy a lányoknak Leviszes póló kell, meg IPhone stb:. Természetesen vannak ilyenek, de a nagyresz nem az. Mindegy a legtöbb lánynak, hogy Guccis, Tommy Hirflingeres stb:. poloba, ingbe, kabatba megyek e. Az is, hogy milyen a telefonom. A lányoknak magabiztosság kell, meg persze azért (nem egy gazdag, hanem) egy középszerű pénztárca.

Magabiztosság. Valaki kell, aki megtudja őket úgymond "védeni", az anyai ösztönhoz pedig nemi pénz is kell, hogy a gyereket rendes körülmények között fel tudják nevelni.

Természetesen mint mondtam ez pedig nem a ruhakbol és telefonokbol nyilvánul meg...

2019. febr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kinézet és a kedvesség egyáltalán nincs összefüggésben.
2019. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Igazad van! Bár nem tudom a szépség és kedvesség mióta zárják ki egymást! De ahogy látom nagyon fontos neked ez a kérdéskör! Szerintem csinálj egy statisztikát a kaposvári és egri lányok szépségének és kedvességének a hányadosáról! Ha ezzel megvagy csinálhatsz a felkiáltójel használatáról is! Sőt, ha ezek a lányok valóban kedvesek biztos segítenek ebben neked!!
2019. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na mondtam én , hogy hülyeség az egész, szép lányok között kevés a kedves! Amikor nem , hogy szép. Hanem mint le írtam fullos lányok közt is sok a kedves. Akiknek az arc is inkább nem szép hanem gyönyörű. Meg az alakjuk is bőven olyan , hogy fotó modellnek is el mehetnének!


#2-es Miért gondokodna már egy lány 21 éves kor alatt azon , hogy gyereket akar vagy , házasságon? Oké nyilván nem lehet az , hogy soha semmit nem veszek a lánynak! De akkor is . Gondolom egy 21 év alatti csaj nem gondolkodik ilyenen. Legalábbis pl én 21-22 éves koromig biztos nem akarok házasodni semmiképp! Bár szerintem tovább ki akarom magamat majd “élni” !

2019. febr. 13. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!