Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez a rengeteg szép fiú/lány...

Ez a rengeteg szép fiú/lány az instagrammról - ők a való életben mit csinálnak?

Figyelt kérdés

Egy kicsit dühös vagyok. Dühös vagyok, mert nekem ezekre így nincs időm. Mármint hogy fél óráig állítgassam a kamerát, hogy ilyen tökéletes képeket gyártsak a követőknek.

Nem írhatom ki a bemutatkozószövegemhez, hogy - happy dad | fashion-lover | hobby cooker |

Az én életem nem ennyire tökéletes. De ez nem is baj.

Csak zavar, hogy rengeteget tanultam, dolgoztam, nyelveket beszélek - egyhuzamban, dolgozok több, mint egy éve, és semmim sincs, amit úgy valóban akarnék. Gazdag sem vagyok, mert ami kellene az egy ház meg egy kocsi, amit nem ennyi idő összegyűjteni. Furcsa az egész, mert havi 120 ezerből kilátástalanul sok idő múlva fogok tudni összehúzni nagyobb dolgokat. Nincs örökségem. De ezek pont annyira távoliak, hogy nem merek költeni abból, amit megkeresek. Teszem ezt úgy, hogy gyűlölöm amit csinálok.

Ők meg azon kívül, hogy jól néznek ki, látszólag semmit nem csinálnak. Hobbiszakácsok, büszke fiatal szülők, tréningedzők, kutyaidomárok. És nagyon gazdagok. Az összes insta-modell sztár? De akkor én miért nem ismerem őket? Mindegyikük szülője gazdag cégvezető? Bűnözök? Vagy miből?

Nyílván kicsit irígy vagyok, de inkább csak nem értem, tényleg nem.


Valami ilyesmi, amit érzek:

[link]


2017. nov. 2. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Elég nevetséges leírás. Normális emberek nem “néznek” fel rájuk, tehát nem is irigykednek, és nem foglalkoznak velük.

Te is szánalmas lehetsz, mert holmi “lájkra”, “kommentre” és követõkre vagy irigy, ez tõled is gáz, már boccs.

Az instagram profil nem egy teljesítmény, hanem szórakozásból használják az emberek, nekik csak unalom ūzés, te meg ülsz a gép elõtt és keseregsz ezen. Nincs értelme ezen dühöngeni. Olyan vagy, mint a játszótéren áldogáló kiközösített gyerek, aki másokat néz játék közben és mérgelõdik rajtuk.

2017. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Egy kicsit engem is zavar. De nem a lájk vagy a követők stb. Hanem az az életszínvonal. Hiába a tanulás.. olyan elérhetetlennek találom, h egyszer annyi pénzt gyűjtsek h egy tök új autót vegyek pl. Mások meg anyuci apuci által kelkarolt kisgyerek, aki nem ért semmihez, de nem is kell neki. Amíg szülők vannak, van zsé mellé kiegészítésként talán elvállal egy szolis munkát ami nem sok tudást igényel. Utána jön egy férfi és az tartja el. Légy buta, nézz ki jól. Előbb útóbb horogra akadsz. Ez a mai világ. Felvállalom, beismerem irigy vagyok. Irigy vagyok arra, h nekem soha nem lesz ennyi felesleges időm, ezáltal nem leszek modell testalkatú, soha nem lesz luxusjárgányom és a hét napjain igen is többször nézek ki mosott f*snak. De legalább tudom, hogy mennyit küzdöttem azért amim van és értékelem azt.
2017. nov. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!