Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya dolog Valentin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya dolog Valentin napon szakítani? 18/f

Figyelt kérdés

Egy buliban egyszer megcsalt, de nem számítottam, mert vannak szükségleteim. Ő nem is tudja hogy tudok róla, játssza a nagy szerelmest.


Elvileg este megyünk moziba, nagyon csúnya lenne ha a film után finoman elküldeném melegebb éghajlatra?



2019. febr. 14. 13:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy te a szükségleteid miatt nem dobtad ki,és minél jobban ki akarsz vele szúrni,még rosszabb egy megcsalásnál.. Semmivel sem vagy így több nála. Várj még egy-két napot,habár szerintem baromság az egész ünnep.
2019. febr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Miért akarsz szakítani vele? Pont egymáshoz illőek vagytok.
2019. febr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Osszeillettek!!! O megcsalt aztan jatssza az agyat te meg tudod es kussolsz rola hogy kielegisd a szuksegleteidet. Egyarant mocskos dolog mind a ketto. Megerdemli a szakitast de azert tenyleg aljas dolog ma megtenni ha mar eddig szepen turted. Vagy ha ugy van kerdezz ra este ha ennyire nyomaszt aztan majd elvalik mi lesz, de szerintem kesobb is megteszi ha eddig is megtette.
2019. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Akkor ma hanyagolom a dolgot, majd max holap feldobom neki a témát, mit mond jó e neki így vagy szakítani e akar...

Felőlem akár az is lehet hogy ő azzal akivel akar, én is azzal, de közben együtt vagyunk...

2019. febr. 14. 15:33
 15/19 anonim válasza:
Mi történt?
2019. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Egyenlőre úgy beszéltük meg, hogy én eltekintek attól hogy megcsalt, ő attól hogy csak szexre kellett nekem az utóbbi időben.

Megpróbáljuk újból, ha nem fog menni akkor pedig addig leszünk együtt amíg valamelyikünk nem talál más valakit magának.

2019. febr. 17. 14:44
 17/19 anonim ***** válasza:

Fogadjunk, hogy a csaj fog előbb valaki mást találni!

(A téteket nálam lehet letenni)

2019. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én azonnal lapát, melegebb éghajlat az biztos. Valentin nap ide, vagy oda, csúnya dolog, vagy sem repül de úgy, hogy a melegebb éghajlatig meg sem áll az biztos!

Velem ne szórakozzon már egy....Na jó kicsit nyers voltam, de én ezzel úgy vagyok, hogy akkor ezek után egyetlen másodpercet sem áldoznék rá az időmből, mert még annyi kaland, élmény vár még, mind amennyi csillag az égen.


(f).

2019. febr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Sziaa!

Szerintem ha nagyon zavar h megcsalt es mar nem ugyanolyan a kapcsolatotok akkor tedd meg mondjuk ma vagy holnap

2020. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!