Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha nő létemre azt...

Normális, ha nő létemre azt álmodtam, hogy férfi vagyok és feleségül vettem egy másik nőt?

Figyelt kérdés
Nincsenek nemi identitászavaraim, ezért furcsa. Az álmomban együtt is voltunk úgy, hogy én voltam a férfi...
2016. nov. 1. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Természetesen normális. A személyiség különböző rétegekből tevődik össze, mindenkiben jelen van minden pólus (pl. van kisgyermek és felnőtt éned, férfi és női éned, stb.).

Az álomban (ami a tudattalanból táplálkozik) a különböző énrészek gyakran szétválnak és "külön életet élnek".

Elég valószínű az álmok természetes működése okán, hogy az álombéli feleség is a te egyik énrészed volt, és a férfi-női éned ebben az álomban integrálódott, ami nagyon is pozitív üzenet az életed szempontjából.

2016. nov. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!