Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az intelligencia fejleszthető...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az intelligencia fejleszthető 17 éves korban/kor után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval a történet:

Van egy lány, akivel összeismerkedtem, flörtölgetünk egymásnak. Nagyon szép, nagyon szexi, nagyon aranyos, nagyon gondoskodó, csak szegény kicsit.. buta? Nem akarok csúnyán fogalmazni, de ez a helyzet. Nem érti sokszor, hogy mire utalok vissza (pl egy 3 sorral előtte írt dolog), nem érti a szarkazmust nagyon, és nem gyakran esnek le neki a poénjaim. Ő is sokszor poénkodik, elég vicceseket is, szóval valószínű, hogy nem azért, mert nincs humorérzéke. :p

Elég fontosnak tartom ez intelligenciát egy kapcsolatban, mert nem csak dugni szeretnék vele, mert nem tudnék olyannal, akit nem szeretek, hanem inkább párt keresek.

Szóval ez így veszettügy? Vagy esetleg van még esély rá, hogy ha többet beszélek vele, ráérez a humorérzékemre? Már ígyis eléggé egymásba"szerettünk", szóval már most is nehéz lenne offolni, de ha esélytelen, hogy ez javuljon, inkább lehet most kéne közölnöm vele, hogy nem fog menni.


Lehet g*cinek tűnök ettől, de ki tudja. Lehet, hogy 1 év múlva az életem párja lehetne. :DD


Mi a véleményetek?


Előre is köszi! ^^ 19/F



2019. febr. 15. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Az intelligancia legnagyobb részben veleszületett. Ha tényleg buta a leányzó, azon nem sokat lehet segíteni.
2019. febr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Én is jártam már egy párszor így..... tudod valaki azt mondja, hogy kapcsolat legyen meg minden, de nekem nagyon hiányzil, az, hogy őszintén és komoly dolgokról tudjuk beszélgetni.

18/f

2019. febr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Legalább szép? (ha már buta mint a tök)
2019. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy igen, szép. :P Legalábbis nekem nagyon bejön.
2019. febr. 15. 14:27
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

ha ez a helyzet, akkor próbáld mg elmesélni neki hohy mit akartál felé jelezni a poénoddal. És akkor beszélhetnétek erről. Meg azért, nem hiszem hogy ettől annyira buta lenne...velem is van úgy hogy rengetegszer elfelejtek dolgokat, és akkor mondja a másik hát de erről ma reggel beszéltünk. Jó..és?

Lehet nem figyelt oda, nem érdekelte, vagy csak szimplán elfelejtette, netán közbe csinál valamit és 2 dologgal foglalkozik egyszerre.

De azért..elég gáz/fura vagyis szerintem, hogy lebutázod a barátnődet...fhuu ha én ezt megtudnám a helyébe akkor rögtön repülne.

Ha jól elvagy vele mert ez ugye fontos, akkor legyetek együtt.

2019. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

vagyis igazából, a lányt aki tetszik neked'

(pontosabban)

2019. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezért mondtam, hogy nem akarok úgy fogalmazni. Egy rossz szavam nem volt még hozzá és róla.
2019. febr. 15. 14:59
 8/10 anonim válasza:
lehet csak más kultúrából jött, vagy csak simán más a vicces neki, és azért nem vicc neki valami. Ennyiből még nem egyértelmű, h buta, az is lehet, h csak figyelmetlen, de az is lehet, h élőben még tapasztaltál róla más dolgokat is, amiből leszűrted, h buta. De amúgy egy buta is lehet művelt, olvasott és érdeklődő.
2019. febr. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem érti sokszor, hogy mire utalok vissza-én is aranyhal vagyok időnként, sokan mások is a környezetemben, ettől még nem vagyunk hülyék

nem érti a szarkazmust nagyon-ez egy jellemvonás, ő ilyen

nem gyakran esnek le neki a poénjaim-lehet csak teljesen más a humorérzéke/új neki ez a féle

A legjobb barátom humorát egyáltalán nem értettem az elején, mivel sehol nem találkoztam olyannal, többször rá is kérdeztem, ez mit jelent, de egy idő után hozzászoktam, és most már jól elszórakozom rajta

2023. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha külön el kell magyarázni, min mit értettél és ezt rendszeresen, akkor lehet, hogy nem buta, de nem valószínű, hogy egymáshoz valók vagytok.


Elvont humorra, sokszor az értelmesebb emberek vagy akik éltek már túl kegyetlen dolgokat, a hajlamosabbak, meg ők értik a helyén a dolgokat, sokszor azt is, hogy nincs is mit érteni az egészben.

2023. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!