Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy lány ismeretlen fiúkkal smárol és engedi hogy megfogdossák egy buliban?

Figyelt kérdés

16 évesen.

Rendes, értelmes lány amúgy.

Péntek este 3 fiúval smárolt, és eleve fiúkkal ment már bulizni egy szórakozóhelyre

19-21 évesekkel smárolt, kb megb.a.sztá.k ruhában...

A biztonságiak személyit kértek mindenkitől, kivéve tőle.


2019. febr. 16. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Túl sokat tudsz te erről a lányról. Titkon szerelmes vagy belé? Egyébként rafinált módon úgy tetted fel a kérdést hogy arra egy bizonyos válaszra fogsz majd számítani (mégpedig arra hogy kis hülye tini ribizli)
2019. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Hát ilyen lányoknak egyszer- egyszer becsúszik egy abortusz, meg talán erőszak is lehet. Tudod hiába vagyok lány, de ezeket lenézem, de ha ribi akar lenni, akkor legyen a perverz szexéhesek játékbabája :)
2019. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen lányokra mondta régen egy haver, olyan bszni való. Egyszer a földhöz, egyszer a falhoz.
2019. febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Ez most valami bosszúálló rituálé mert egy lány elutasitott vagy esetleg konkrétan ez a lány elutasitott és most te is átéled ezt a "minden nő kva" megbántott tinifiú korszakot?
2019. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Az ilyen lányokra azok a fiúk irígykednek és fújjnak, akik nem smárolnak velük!


Mellesleg, fordítva, melyik fiú nem örülne, ha ő, fiúként minden buliban 3-4 lányt dughatna? :)


Ugye-ugye!

2019. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

Ha amit leírtál pontosan fedi a valóságot, egy értéktelen szutyok akinek valószínűleg sose lesz tartós, boldog és stabil párkapcsolata.

Te ki lennél a sztoriban?

2019. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen, ismerem a lányt. Legjobb barátok vagyunk 7 éves korunk óta.

Nem, nem jön be nekem. Én nem tudom minek tartom (ribnac vagy nem...)

2019. febr. 16. 20:01
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Hát figyelj... Nem tudom megmondani hogy a barátod ribi vagy nem.

A sztori amúgy hasonló az enyémhez. Sulis buli volt tegnap este, és mivel nincs senkim (tehát nem csalok meg senkit) és én is vágytam rá, engedtem a srácnak akivel táncoltam hogy lesmároljon és megfogja a fenekem. Egyébként abszolút nem vagyok ilyen, ez volt eddig az egyetlen eset, és nem tervezek rendszert csinálni belőle. Ja, és tudom hogy a srácnak nagyjából az ötödik voltam az este, de végül is csak buliztunk, úgyse lesz belőle semmi később.

Lehetséges hogy a barátodnak is csak jól esett hogy foglalkoztak vele, vágyott rá, de ennyi.

16/L

2019. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Rendes, értelmes lány amúgy.

3 fiúval smárolt, és eleve fiúkkal ment már bulizni egy szórakozóhelyre

19-21 évesekkel smárolt, kb megb.a.sztá.k ruhában.

Nagyon értelmes lány ezekszerint.Krvának nem mondanám (még) de ha ezt így fogja folyatni akkor bizony az lesz belőle

2019. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Lehet értelmes ettől még, de én nemtudnék rá nőként tekinteni ezeket után, már akkor se ha együtt lennénk és elmondaná, nem tudnám tisztelni őt. Lealacsonyodna a szememben és egy tényleg, dugásra jó lánnyá válna, semmi több, egy eldobható ronggyá.
2019. febr. 17. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!