Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú-lány barátság?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

Jóban lettem egy ideje egy fiúval, sokat beszélgetünk, hasonló értékrendűek vagyunk és meg tudjuk egymást nevettetni, piszkálódunk, na, szóval elég jól elvagyunk.

Sokat keresi a társaságom, beszélgetünk online is, egyszer-kétszer volt már kétértelmű megszólalása (pl:"milyen az ideális fiú számodra? miért? ja csak kérdezem") illetve kioperálta belőlem hogy nincs senkim. :D Mentünk már párszor pl forrócsokizni, de azok olyan spontán jöttek, nem tekintettem rá úgy mint egy randira.


Nekem van 1 fiúbarátom, neki meg 1-2 lány haverja, szóval nem teljesen idegen ez tőlünk, csak néha már nem tudok elvonatkoztatni a felvetésemtől ha épp olyat mond. (ő huszonhárom f én húsz l, tini lelkületű, szóval ebbe a kategóriába írom :D)


2019. febr. 17. 20:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Jó a kérdést a nagy fogalmazásokban sikerült elhagyni. Szóval fiúk, ti mikor viselkedtek így?
2019. febr. 17. 20:40
 2/6 kamugyrosz ***** válasza:
Sztem amúgy lehet, de ha mas lenne a helyzet valszeg szólna
2019. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még elég friss ez a "nagyon jóban vagyunk" dolog (pár hónapos, pedig évek óta ismerjük egymást). És egyre csak több időt töltünk együtt, ami nem rossz, csak közben egy kis vészharang jelez nekem a fejemben, hogy ez biztos csak ennyi vagy van valami a háttérben?
2019. febr. 17. 21:42
 4/6 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Ez a helyzet könnyen át fordulhat mássá is én is adtam régen a fiú lány barátságokat de valaki mindig többet érzett a végén mint kellett volna ugyhogy hosszú távon nem nagyon működik csak filmekben max 17l
2019. febr. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyesmi velem is történt, de ellenkezőleg mint amire gondolnál.

Szóval évekig egy társaságban voltunk ezzel a sráccal, jóban voltunk de nem úgy sülve-főve. Aztán elkezdtünk nagyon sokat beszélgetni, nagyon jóban lettünk és bevallotta, hogy tetszettem neki anno, de már elmúlt. Őszintén szólva nekem sem volt teljesen közömbös, de szintén elmúlt jóval korábban. És így tudtunk igazából jó barátok lenni, mert egyikünk sem akart semmi többet a másiktól. Mindkettőnknek van azóta kapcsolata, de megmaradt a barátságunk és most már tényleg egyáltalán nem tudnánk elképzelni ennél többet egymással.

Szóval csak akkor tudtunk igazán összebarátkozni, amikor már egyikünk sem érzett semmi többet.

Nem állítom, hogy itt is ez a helyzet, de ne gondolj egyből a legrosszabb forgatókönyvre.

Illetve, te el tudnál képzelni vele többet?

2019. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván csak magamért szólalhatok meg, de én ha szeretnék tőled többet 23 évesen már rég megmondtam volna a szemedbe, és nem "jeleket" küldözgetnék mint az oviban. Ha félsz, hogy nem tudnátok megbeszélni, viccesen hozd fel neki, hogy mi lenne ha több lenne köztetek, a reakcióból eltudod dönteni, hogy csak gyáva e, vagy tényleg nem akar tőled semmit, csak barátkozni.
2019. márc. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!