Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Isabell10303 kérdése:

A legjobb barátnőm mindig rámászik az aktuális páromra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje így megy.. Eddig bárkit bemutattam neki az előzők közül, folyamatosan bújt hozzájuk, a mellkasukhoz, meg megfogta a kezüket, ha valamelyik megengedte ha éppen nálunk voltunk, ráfeküdt a mellkasukra, puszilgatta őket ... És volt is egy eset, az előző páromat már idegesítette gondolom, amilyen gyilkos tekintettel méregettem őket és megkérdezte tőle, hogy most direkt féltékenyíteni próbál - e engem. Erre ő felnézett a volt páromra és megszólalt egy vékony nyávógós hangon: Neeem. Miért?


Eddig mindig ezt csinálta...

Most meg a jelenlegi párommal kifejezetten jól megvagyunk, nagyon nagyon szeretem.. Megmondtam neki, hogy az eddigi esetek miatt nem fogom neki bemutatni. Erre belém veszett, és be jelölte őt. Most pedig folyamatosan képeket küldözget neki (hál isten, csak sima selfieket), szívecskéz neki, posztjai alá oda szólogat, belájkolja szinte az összeset és nyaggat, hogy mutassam már be őket egymásnak.

A párom is!

Nem érti mi bajom vele, ha odáig elmegy a kiscsaj, majd lelöki magáról (Én bízok benne, csak a csajban nem, mert ámblokk féltékeny típus vagyok), meg hogy szerinte milyen szeretetre méltó lány...


Őszintén, már az sem tetszik hogy beszélgetnek.. Tényleg.. Ebből a lányból már elegem van.



2019. febr. 18. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Ő nem a barátnő

2. A párodnak, ha nem tetszene kitörölné/letiltaná. Már csak elvből is. Szóval ő sem a párod..

2019. febr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem küldöd el melegebb éghajlatra és szakítod meg vele a kapcsolatot?
2019. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen igaza van mind két válaszolónak! Ez nem barátnő,szakíts meg vele minden kapcsolatot a barátoddal meg veszéld meg hogy már nem vagytok barátok(nem muszály elmondani hogy miért) nem is értem miért mondtad el neki hogy van valakid!
2019. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
En is csak egyet tudok erteni az elottem szolokkal!
2019. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Na ez aztán szép. Egy barátnő tiszteletben tartja a másik párválasztását, és NEM próbálkozik a másik pasijánál. Én valószínűleg nem nézném tétlenül, hogy a pasimra mászik a csaj, szerintem az első ilyennél kihajítottam volna az ajtón, már nem azért, de milyen viselkedés ez?! Állj ki magadért! Oké, nem muszáj tettlegességgé fajulnia, de állj a sarkadra!

Megkeseríti az életed, ez az álszent hercegnő, egyáltalán nem barátnő. Hidd el, nélküle jobb lesz az életed, az ilyen embereket jobb elkerülni.

A pasid meg nem hagyhatná, hogy rámásszon, ha a barátom ilyen szinten más csajjal flörtölne, és látnám is, valószínűleg nem lenne a barátom. Tiszteljük már a másikat annyira egy kapcsolatban, hogy nem kezdünk ki mással, ha elvileg szerelmesek vagyunk.

Az ilyen csajok amúgy veszélyesek, lazán a képedbe hazudnak, megígérnek fűt-fát, aztán csinálják tovább, és adják az ártatlant. Mérgező. Dobd ki az életedből, amíg lehet.

2019. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!