Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb fiú barátomba ő viszont az én legjobb barátnőmbe. Mit tegyek? 18/l

Figyelt kérdés
8.-ik óta vagyunk osztálytarsak(most 12-esek vagyunk).Padtársak vagyunk és az első naptól megtaláltuk a közös hangot.Szinten minden órát végig beszélnünk sőt suli után is sokszor felhívjuk egymást/irogatunk.Rájöttem hogy én többet érzek és nyáron elmondtam neki ő pedig azt mondta hogy nagyon fontos vagyok neki,sosem szeretne elvesziteni és szeret mint barátot...Én az egész nyaram végig sírtam de ezt neki nem mutattam.Aztán egyik este hulla részeg volt és elmondott pár dolgot köztük azt hogy a legjobb barátnőmbe szerelmes.Viszont a legjobb baratnőm meg a siú legjobb barátjával kavar(igen kissé bonyolult) és neki ez szar és nekem önti ki folyoton a lelkét hogy nei milyen rossz ezt látni.Azt hittem már tovább lépten de történt köztünk néhány dolog amitől újra vésszetértek az erzeseim és most nem tudom mit tegyek.Hogy felejtsem el.

2019. febr. 7. 19:03
 1/2 anonim válasza:
Próbálkoz új ,,pasit,, keresni, az lefog foglalni, legalább vele foglalkozol és könnyebb elfelejteni
2019. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is az egy jó megoldás, hogy más pasi után nézel... Lehet úgy gondolod most, hogy másra rá sem tudsz nézni, hisz ő itt van neked, de ahhoz, hogy tényleg könnyedén túlléphess rajta, jól jönne egy más kiszemelt.
2019. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!