Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet az oka?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka? Van még esély?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy hete beszélünk kb, sajnos csak Facebookon. Szerintem egész jól elkezdtük megismerni egymást, de gondoltam folytathatnánk személyesen, elhivom valahova a hétvége közeledtével. Arra viszont egy 180 fokos fordulat, és hirtelen, hogy Ő nem áll készen stb stb. Mondjuk célzott arra is, hogy esetleg majd később még lehetne valami. Szerintetek csak teszteli akart, hogy mennyire vagyok kitartó,

esetleg off, vagy tényleg nem állt készen?

Érdemes lenne most kicsit hagyni és 1-2 hét múlva megint megpróbálni?


2019. febr. 21. 06:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl zárkózott, esetleg sok csalódás érte.

Én beszélgetnék vele továbbra is és megvárnám, míg ő hozza fel a találkozás-témát.

2019. febr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tényleg nem áll készen, ha teljesen off lenne nem irta volna hogy kesobbiekben talalkozna veled. Hagyj neki egy kis idot és nem mellesleg az egy jo tulajdonsag ha valaki kitarto!
2019. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!