Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm és a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm és a barátom megismerték egymást és legjobb barátok lettek. Normális ha nagyon zavar engem?

Figyelt kérdés

Szóval lassan 1 éve vagyok egyutt a barátnőmmel de e közben meg ismerkedett a haverommal akivel egy osztályba járok.

Sokat beszélgettek/beszélgetnek meg most is és barátnőmnek nagyon fontos lett nagyon jóba lettek.

Suliban nem beszélnek de heti 2 3 alkalommal kettesben találkoznak és engem ez nagyon zavar meg láttam beszélgetéseiket és hát voltak ott érzelmek(szeretlek stbb)

De Barátnőm nem érti miért vagyok féltékeny és félek hogy ez a kapcsolatunkra mehet.

Szóval a kérdésem hogy szerintetek tul reagálom vagy mit csináljak?18/f


2019. febr. 21. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez már veszett ügy barátom.

Valoszinu hogy egymasba szerettek, én cselekednek minnel elobb.

2019. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Én nem hiszek ebben a legjobb fiú-lány barátságban, de a te barátnőd. Ha valóban ismered őt, akkor te tudod a szándékait. Külső szemmel nekem nagyon bűzlik a dolog, de ki tudja.
2019. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerencsére ilyet nekem nem kellett áttélnem, viszont hasonlóban volt részem. Exem a kapcsolat utolsó heteiben/hónapjaiban nagyon jóba lett egy sráccal az osztályából, ami engem nagyon zavart (más városba jártunk iskolába). Én többször is próbáltam kiszedni belőle, hogy miért lett pont ő a legjobb barátja, miért jár vele üzletekbe stb, mindig azzal jött, hogy nincs köztük semmi, és még neki állt feljebb és én voltam a féltékeny hülyegyerek.

Aztán szakított velem (határozottan állította, hogy nem szeret, DE nem a másik srác miatt). Én hülye még ezt is elhittem neki. Majd egyik közös ismerősünk (ráadásul nekem rokonom is) "véletlen" elmondta, hogy 1 héttel később már ennél a gyereknél volt. Exem mindezt tagadta, majd kiderült, hogy hetente többször is egymáshoz járnak. Azt nem tudom, mi történt köztük amíg még velem volt a lány.


Szerintem a te esetedben is valami hasonló lehet, szóval vigyázz. Próbálj meg kideríteni ezt azt, ha nagyon bűzlik, akkor te lépj ki a kapcsolatból, minél előbb, mert neked fog fájni.

2019. febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos van köztük valami
2019. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Először azt javasolnám kérdezz rá, de már megtetted és a barátnöd nem érti miért vagy féltékeny. Rendben. Nálam menne a levesbe, ez itt már bukott. Tedd fel neki, vagy befejezi, vagy szakítasz. Itt ki is fog derulni mit akar, még meg sem kell szólalnia kb reakciojabol lejön. Ha már kicsit is terel vagy gondolkozik akkor ott már javában dugogatja a haverod. Tapasztalatból mondom.
2019. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!