Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek akkor ha a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor ha a legjobb barátnőmnek egy fiatalabb csávója van és ez engem nagyon zavar.!?

Figyelt kérdés

13/l

13/f

A barátnőm14/l


2016. ápr. 26. 15:11
 1/8 anonim válasza:
100%
Es ezt a kérdést miért az állat kategóriába tetted fel?!
2016. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szerintem mindenképp mond meg neki hogy téged zavar de ha tényleg a legjobb barátnőd akkor elfogadnád hogy kivel jár együtt.Sok szerencsét hozzá
2016. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Rossz a kategória! Ha csak ennyi a gond akkor azaz egy év ide vagy oda nem számít.Egy igaz barát örül a másik boldogságának.
2016. ápr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
#szerintem véletlenül félre nyomta:)
2016. ápr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Miért zavar ez az egy év korkülönbség, miért nem tudsz örülni a barátnőd boldogságának?
2016. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha meg idősebb fiúval jönne össze az lenne a baj... de komolyan érdekelne hogy ez téged miért zavar?
2016. ápr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne légy ennyire féltékeny ...
2016. ápr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a sperma közöd van hozzá? Ha valami cigis,drogos,alkesz pasi lenne azt mondanám, hogy természetes, de neked mi a sperma közöd van ahhoz hogy mennyi köztük a korkülönbség? Mi? Egy év egyáltalán nem vészes, és amúgyis az ő dolguk. 16/L
2016. ápr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!