Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elfelejtsen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy elfelejtsen ilyen téren?

Figyelt kérdés

Egyik fiú barátomról lenne szó. Osztálytársak vagyunk és néha szoktunk beszélgetni messengeren. Akkor bátornak tűnik viszont élőben nem mer egy lányhoz sem hozzászólni max pár szót. Messsengeren mindig hozza a perverz formáját, mindig utalásokat tesz arra hogy már nagyon akarná valakivel. Ilyenekre én természetesen nem vagyok nyitott, amiért sajnálkozik is hogy mindig velem beszéli meg az ilyesfajta problémáit. Már arra is tett utalást hogy kérdezzem meg hogy kivel csinálná és erre meg azt mondta, hogy többen is vannak és én is köztük vagyok. (Többször is elmondta még előtte, hogy baráttal nem akarna ilyen kapcsolatot).

16/l ő:16/f



2019. febr. 23. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd azt neki, hogy hozzá akarsz menni feleségül.
2019. febr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez a tipikus otthon nagymenő vagyok a telefonom előtt fiú. Szerintem tudasd vele, hogy ne neked írkáljon,,hanem csináljon is akkor valamit, ha akkora az arca ( Nem rögtön arra gondolok, amit írtál, de mondjuk beszélgetés, séta, randi, stb.)

Te szeretnél vele kapcsolatot? Mert amúgy lehet, hoy téged akar és ha te is őt akkor szerintem mond ezt meg neki. Ha nem akkor valahogy finoman intézd el, hogy maradjatok a barátságnál.

2019. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mekkora problémák vannak! És a kormány nem tesz semmit! Igaz a féket sem látom hogy aktív lenne az ügyben!


Szard le! Hajtsd el a sunyiba! Ennyi!

2019. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 a barátnőm tetszik neki nem én
2019. febr. 27. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!