Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen béna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen béna szerelem terén?

Figyelt kérdés

Már el gondolkodtam rajta,hogy talán csak nekem nem jön össze!😃

Annyi szerelmes párt láttok...Ilyenkor szomorú leszek,hogy én miért nem lehetek boldog:(

Annyira bejön egy srác de lehet nem lesz belőle soha semmi és ez olyan csalódottá tesz:(

Tudom,tudom előttem áll az élet...De én nem a jövővel foglalkozom most,hanem hogy most mennyire rossz

És nem fog megtetszeni más srác

17/L



2018. júl. 8. 23:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem ide írni,hogy nem ismerkedés céljából írtam ki a kérdést!

Ahogy fent is írtam,hogy nem azért mert valaki nincs nekem,hanem hogy ő nincs

2018. júl. 8. 23:06
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy hónap múlva együtt leszel azzal a fiúval. Írj rá vagy beszélj vele, ha tetszel neki, akkor lépni fog.
2018. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
De meg fog tetszeni más srác, ez tuti. Ezt meg meg kell tanulnod leírni mint veszteséget.
2018. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Lehet meg fog...

De nem mostanában

Le se merem írni mióta megy ez

2018. júl. 8. 23:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Mibol gondolod h nem tetszel neki? Lehet h o is ezt gondolja forditva, es bizonytalan. Irj ra es beszelgessetek.
2018. júl. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Irj privatban, ha kell segitseg.
2018. júl. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok ráírni

Ez hosszú sztori

2018. júl. 8. 23:52
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 évesen évesen csólolóztam először és ha nincs az az ember akkor a mai napig nem csókolóztam volna senkivel. Mai napig meghalok érte, pedig már 18 éves vagyok. Nincs is velem....Elgondolkoztam ezen, és rájöttem hogy soha senki nem lesz olyan mint ő. Soha nem leszek boldog ha nem lesz velem mert mindig rá fogok vágyni. Így visszagondolva....soha senki nem jött be nekem úgy igazán,de ő......meghalok érte. Ha szeretnél beszélgetni , barátkozni írj nekem nyugodtan lehet hogy te is hasonlóképpen vagy.
2018. júl. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

1. 'Jajj nem ismerkedés céljából írtam ki, nehogy írjatok privátot'

2. Nem kezdeményezel, adsz egyértelmű jeleket, írsz rá a kiszemeltedre

3. Csak várod a szőke herceget fehér lovon, ha nem ismerkedsz, nem teszel semmit érte, hogy akarsz magadnak párt? 20/f

Ezért vagy 'béna'

2018. júl. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#8

Egy hónapja én is ezt gondoltam egy lányról, de elmúlt, mert csak önmarcangolást végeztem és már lassan depressziós állapotban voltam...

Hidd el, biztosan lesz más aki iránt mégtöbbet érezhetsz. De ha leragadsz itt, akkor meg sem ismerheted azt, aki lehet, hogy sokkal jobb. (Nem tudom a másik fél, akiről írsz mit érez irántad vagy milyen kapcsolatban vagytok, de így vaktában azért hátha segítettem)


A kérdezőnek meg annyit, hogyha csak nézed azt az illetőt jó, hogy semmi nem lesz belőle. Próbáj meg közeledni felé valamilyen módon. Szemezz vele, vagy írj neki, vagy mittudomén. ;)

2018. júl. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!