Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátom egy csajozóg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom egy csajozógép. Én viszont szerencsétlen vagyok a lányok terén. A barátom segíthet a problémámon?

Figyelt kérdés
Mindig is sikeres volt ilyen téren,ráírt egy lányra 90 százalékban mindig tök rendesen visszaír rólam viszont ez nem mondható el.Személyesen is hatásosabb mint én mérföldekkel.Utóbbi időkbe azt találta ki hogy jelöljek be lányokat és írjak rájuk.Ez addig fajult hogy ő akarta megmondani hogy mit írjak nekik,azt is írtam végül amit ő mondott.Semmi sikerem nincs eddig.Szerintetek vezethet ez valamire?
2017. szept. 24. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen formában,hogy diktálja mit mondj,úgy semmi képp se lesz sikered. Még ha lenne is, nem önmagadat adod,így aki szeret az nem is téged szeret,hanem a azt a személyt akit a barátod kreált. Amikor meg élőben találkoztok a lány ráébred,hogy valami nem kerek a dologgal,így ott fog hagyni.
2017. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És ha magamat adom,úgy érhet az egész bármit is?

Eddig semmi sikerem sem volt azzal,hogy magam voltam üzenetben/személyesen.

2017. szept. 24. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:
A legjobb barátod egy robot? :o Én is akarok egy robothavert, hol szerezted? :o
2017. szept. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érhet az egész bármit is. Sokkal többet ér, ha magadat adod. Ha másnak tetteted magad, akkor 0 az esély arra, hogy valaki téged szeressen. Max azt a személyt tudja szeretni, akit te játszol. Viszont ha önmagad vagy, akkor előbb-utóbb úgyis megtalálod azt a lányt, akinek ez tetszik. Lehet, hogy nehezen, de legalább ténylegesen te fogsz tetszeni neki, és nem az, akit alakítasz.
2017. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!