Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányokat kérem, hogy meséljé...

A lányokat kérem, hogy meséljék el hogyan kell megszólítani őket a siker valós reményével? Hétköznapi szitukra gondolok: iskolai folyosó, munkahelyi büfé, BKV, megálló, gyorsétterem, usw.

Figyelt kérdés

Csak a poén kedvéért tételezzük fel, hogy a próbálkozó srác amolyan tipikus átlagos, semmi különös, de ápolt és rendezett külsejű.


Kérem a tisztelt válaszadókat, hogy minél konkrétabb dolgokat írjanak és mellőzzék a semmitmondó üres frázisokat, általános megállapításokat.



2014. ápr. 16. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
tudsz angolul?
2014. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Hát egyrészt, semmihez sincs bevált recept, minden ember más. Ha pl a BKV-n rámnyomulna valaki nagy valószínűséggel lekoptatnám. Ha a munkahelyi büfében/suliban elkezdenék beszélgetni valakivel, és mondjuk nekiállnánk poénkodni a lassú kiszolgáláson aztán lassan haverok lennénk már egy idő után már nagyobb lenne az esély, hogy abból kialakuljon valami. Jön itt a sok sebzett lelkű férfiú, hogy friendzoneba kerültek, pedig szerintem nincs ilyen(mondom mint nő). Csak türelmetlenek a pasik, és egyből fejest akarnak ugrani valamibe, pedig azért elég sok nőnek kell az, hogy megismerje a másikat és majd kialakul valami azután.
2014. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen
2014. ápr. 16. 21:52
 4/11 anonim ***** válasza:
van friendzone, hidd el kettes, és a legrosszabb ellenségemnek se kívánnám, és nem türelmetlenségből mert az enyém 7 honapig tartott...
2014. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ok, addendum:

Létezik a friendzone? Ha igen, hogy lehet belőle 'mást' kialakítani?

2014. ápr. 16. 22:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem könnyű leszólítani, mert kutyával járok mindenhova. :D Keress kutyás lányokat, ajnározd a dögüket, emeld ki olyan jellemzőiket (mármint a kutyáiknak), amik sose jutnának amúgy az eszedbe, és máris egyenes úton jársz a szívük felé. :DD Feltéve hogy legalább valamennyire bejössz nekik. :D
2014. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi 6-os, ez még tetszik is mert nekem is van kutyám és mindennél jobban szeretem.

Talán még járható is az út, de a kérdés lényegét megőrizendő a kutyákat vegyük ki a képletből mostantól.


A pöttyös rudi/nutellás palacsinta viszont jár neked :)

2014. ápr. 16. 22:21
 8/11 Laylah ***** válasza:
Én hátast dobnék, ha valaki ilyen "menő" szöveggel nyitna nálam, mint a hírhedt "szia cica, van gazdád?" és társai. Csak szimplán el kell kezdeni beszélgetni valamiről, ami ott, akkor épp aktuális. Nálam az egésznek a nyitja a természetesség, nem akarom azt érezni, hogy az első pillanattól kezdve nyomul; előbb azért jó lenne kicsit jobban megismerni. Talán ez azért van, mert engem a külső nem fog meg egyáltalán, a belső annál inkább (persze azért külsőre is kell valami, ami tetsszen benne, de nem ez az elsődleges választás).
2014. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

egy sor mentegetőzés hogy bocsi tudom ez így nagyon fura hogy így idejövök hozzád

nem fogadás

szia pistike vagyok

megláttalak és megtetszettél, szép vagy

lenne-e kedved valamikor meginni valamit


ezek így összegyúrva és nálam garantált a mosoly :) ha tetszik az illető és illedelmes, kedves akkor lehetne róla szó


egyénfüggő, szóval ne vedd szentírásnak

2014. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9-es

Ez most komoly vagy csak egy álcázott trollkodás?

Megőrülök, ha ennyi és működik. Ki ne bassxatok velem!

2014. ápr. 25. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!