Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg srac vagyok. Tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudasfaja99 kérdése:

Meleg srac vagyok. Tetszik egy srác a gimiből, de nem merek kozeledni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srac a gimibe, aki tetszik. Ismerősöm is Facebookon, de nem akarok rairni mert az elég gáz lenne. Seso beszéltem,vele mert fiatalabb, szoval nem osztalytars. Csak látásból ismerjük egymást. De eléggé bejon a srác. Rolam viszont senki se tudja hogy meleg vagyok, es ha kiderulne valószínű mindenki kikozositene a suliban. De szinte biztos vagyok benne, hogy ő a fiuk iránt is érdeklődik. Szerintetek hogyan kéne hozzá közelebb kerülnom? Kamu face profilt nem akarok mert az nagyon gáz

2019. febr. 22. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy... az ilyenek sose melegek
2019. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De ő tényleg, szinte tuti az, neha osszenezunk a suliban meg megérzem h valki az.
2019. febr. 22. 14:34
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A szerintem meleg az azért van, mert azt akarod hogy ő is meleg legyen.

Mert ilyenkor nem látja az ember objektíven a dolgokat.


Először is, ha inkognitóban akarsz maradni (ajanlom, sok ember visszaélne vele, bántana, de nyugi, nem mindig lesz így:)) csak barátkozz a sráccal. Valahogy kerülj hozzá közel mint barát.

Egyenlőre ennyivel meg kell elégednie.


Itt két út van: vagy a plátói szerelmed elmúlik, mert megismered, es rájössz hogy nem az az ember, akit elképzeltél.

Vagy valahogy témába hozod a szexuális orientációt, mondjuk elviccelodsz vele, hogy hát te már láttál olyan pasit akivel jobb lett volna ágyba menni, mint bármilyen csajjal-- látni fogod a reakciojabol, hányadán áll a vásár.


Kitartást.

2019. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem munkahelyen volt egy srac akirol azt gondoltam hogy esetleg.. neha osszeneztunk stb szuk nadragot viselt hosszabb haja volt vekony srac igazi passziv nyunyo... aztan meglattam a facebookjan hogy smacizik a csajával
2019. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de itt most pont az a kérdés, hogy hogyan kezdjek vele barátkozni. Mert azt sem tudom melyik osztályba jár. Rairni meg nem akarok mert az nagyon nyomulós
2019. febr. 22. 14:44
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én lány vagyok, s szintén meleg.

Az én gimim végtelen elítélő és kitaszító tud lenni, ezért én is titkoltam az identitásomat.

Ám egyszer véletlenül fény derült rá, hogy a lányokat kedvelem.

Meglepődnél, de ezután mint valami dominó, sorra az egész suliban kiderült jó pár emberről, hogy melegek ők is. (például a legszebb és legnépszerűbb lányról, aki totál heterónak tűnt).

Persze vannak emberek, akik emiatt undorral néznek rám, de szerintem jobb, ha mersz nyitni a fiú felé.

S szerintem egyáltalán nem nyomulós ráírni valami szerény indokkal.

Én a te helyedbe elhívnám valahova, esetleg sulival kapcsolatos programra.

Lehet pofára esel, megmosolyog, s kiderül, hogy heteró. De őszintén, szerintem ez nem fontos. Én is sokszor beégek, még tüsi hajú lányoknál is, hogy heterók, s a pasijukkal vannak éppen. Nagyon kínos, sőt, sokszor csúnyán be is szólnak, de ez nem fontos továbbra sem. A lényeg, hogy megpróbáltam.

2019. febr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ahj de nem merem elhivni, meg nincs is egyelore sulis program. Nagyon remenykedem hogy majd ő nyit, sokkal jobb kenne
2019. febr. 22. 15:15
 8/16 A kérdező kommentje:
Lenne*
2019. febr. 22. 15:15
 9/16 anonim ***** válasza:
12%

Sehogy!


Utána folyamatosan rajtad fognak röhögni és még el is vernek!

2019. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%

En meg pont smaciznék sráccal de a farkát nem kapnám be


Kerdezo csinalj fake facebookot es irj ra a gyerekre

2019. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!