Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a jóképű férfiaknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a jóképű férfiaknak "jár" barátnő?

Figyelt kérdés
2019. márc. 2. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Mert a mai világ erre a körforgásra állt be.


A nők a jó pasiknak adnak esélyt csak, ezért a rondább pasik nyávognak, majd a jó pasik kihasználják a csajokat, akik idejönnek nyávogni és a rondább a pasik kárörvendően isznak egy jót.


Ez a 21. századi kapcsolati körforgás.

2019. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Ez egyáltalán nem igaz.

Egyébként a jóképű elég relatív, mindenkinek más tetszik.

A magabiztosság a kulcs. Nekem sem volt addig barátnőm, ameddig csak a teremben ültem, telefonoztam, olvasgattam.

Egy évvel később mikor beléptem 10.be, akkor viszont ismerkedtem. Egyre több lányt szólítottam le iskolán kívül is. És hoppá, volt pár kisebb kapcsolatom, most pedig boldog párkapcsolatban elek már fel éve 18F

2019. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én akkor sem jártam sikerrel, amikor próbálkoztam neten/élőben :D
2019. márc. 2. 19:37
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Az sem mindegy hogy próbálkozol. Az önbizalom egy dolog, de valamivel meg is kell fogni azt a lány. Akár azzal, hogy kellemes beszélgetőpartner vagy akár azzal hogy te vagy a legviccesebb csávó a környéken.

Írt már rám/szólított már le sok olyan fiú akiket a többség ,,kevésbé jóképűnek" tartana, de a bajom velük nem a kinézet bolt hanem az hogy minden beszélgetésünk erőltetett és unalmas volt.

Szóval ja, legyen önbizalmad, merj odamenni a lányokhoz de aközben próbáldd meg magadat érdekesnek lefesteni.

2019. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy ne legyen minden "új" beszélgetés erőltetett?
2019. márc. 2. 20:24
 6/9 Noncso1794 válasza:
Ami kívül szép belül rodhat. Nem mindig a külső. Lehet nem a megfelelő embereknél próbálkozol. Mindenesetre ez a hozzá állás nem előre visz hanem vissza húz. Az önsajnálat bűn! Légy pozitívabb magaddal szemben :)
2019. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért csak a szép lányoknak "jár" barát? Ezt kérdezném én :D


Egyébként nekem nem a külső számít,és vannak még rajtam kívül más lányok is ezzek így

2019. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Mert a lányoknak fontos az arc, a legfontosabb, ennyi. Te sem jarnal ronda lánnyal.
2019. márc. 3. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha a "szép" lányok közül szerzel egyet aki mondjuk szeret is...

Akarva-akaratlanul is megkapná más padiktól a csajszi, hogy mennyire szép. És keres egy vele egy szinten lévő "szépséget" :D

Persze ez nem mindig van így. De én is pofáraestem párszor...elvileg szép lányként :D

2019. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!