Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal keretein...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal keretein belül az elsőt?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Volt egy elég hosszú kapcsolatom (1,5 év), amiben szintén voltak köztünk dolgok a barátommal, de nem feküdtünk le végül. Utólag visszagondolva kicsit bánom, mert nagyon jó emlékként maradt volna meg, ha az első szerelmemmel történik meg a dolog. Fél év telt el a szakításunk óta, lassan 18 éves leszek. Másfél hónapja randizgatok egy fiúval, vele kicsit pörgősebben alakultak a dolgok, de nem is bánom, mert nagyon élvezem. Jóval tapasztaltabb, mint a volt barátom, és teljesen más érzés vele minden. Nem valószínű, hogy kapcsolat lesz köztünk, de sokat gondolkodok rajta, hogy megtörténjen vele az első. A srác egyáltalán nem erőlteti, és tiszteli a döntésemet, hogy olyannal szeretném, akivel együtt vagyok, aki iránt érzek valami komolyabbat. De gondolkodtam és igazából én szeretném, hogy megtörténjen, csak azon parázok, hogy ez nem lenne-e erkölcstelen tőlem. Meg persze mit mondani a barátnőknek később, majd mindenkinek azt meséljem, hogy egy kavargatással veszítettem el? Tudom, hogy nem mások véleményével kell foglalkozni, de kicsit mégis vegyesen érzek most. Várom a véleményeteket, csak őszintén-

xxx


2019. márc. 2. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Becsülendő, hogy a barátod tiszteletben tartja a döntésed. Ő is tudja ezt, hogy számodra ez csak kavarás?
2019. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is értékelem, hogy nem erőltet semmit :).

Igen, ő is tudja, inkább rajta múlik az, hogy lesz-e belőlünk kapcsolat.

2019. márc. 2. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért az más, ha csak odatartod, vagy elolvadsz a karjaiban mert annyira szerelmes vagy. De te tudod.
2019. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
Az első szex amugyis kinos szokott lenni. Lehet jobb olyannal akivel nem vagy együtt, mert ha rossz lesz akkor nem romlik meg a kapcsolat
2019. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És miért kell mindenkinek elmesélni, hogyan vesztetted el?
2019. márc. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Velem is volt hasonlo masodik baratnomnel voltak ott dolgok majdnem volt szex csak hat dobott meg minden igy nem lett azt nagyon megbantam :((
2019. júl. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!