Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes kitartanom barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kitartanom barátom mellett?

Figyelt kérdés

Sokat veszekszünk baratommal a multjaban lévő lányok miatt. Én már tulsagosan gyerekesen kezelem ezt az egeszet, szoszerint minden zavar,de ezek akarhogy probaltam nem birok valtoztatni. Viszont annyira szeretem baratomat hogy nem birom elhagyni akarmennyire is mondjak nekem hogy jobb lesz mással.. annyi lány volt az eleteben es annyira fű fa mind hogy nem birom elviselni.. tudom ezt az osszejovetel előtt kellett volna átgondolnom de hulye voltam és vagyok. Van hogy az exeit védi meg likeolgatja es erre a magyarazat ez a tipikus nem vaksagot hanem hűséget fogadtunk de fszom mar ennyire fontos likeolni hogy tobbet er mint nekem egy minimalis boldogsagom?😅 Nem ertem en ezeket a mai fiukat.. ertem en hogy nekem se felel meg senki.. de akkoris . Ezek akkora keresek?

16/l


2019. márc. 10. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Nem érdemes , feleslegesen keseríted meg az életét.
2019. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Enyém picit más helyzet, de ezt én se tűrném el, szóval keress valami jobbat aki nem ilyen p*raszt...már elnézést.
2019. márc. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne legyél hülye πcsa. Az ilyenektől a falra mászom.
2019. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!