Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Érdemes úgy kitartanom valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes úgy kitartanom valaki mellett, hogy nem foglalkozik velem/nincs rám ideje?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 27. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát kicsit jobban kifejtehetted volna szerintem a kérdést, mert így nyilván való, hogy nem. De azt nem írtad le ,hogy miért is nincs rád ideje...pl dolgozik, vagy csak leszar alapból...Azért mert pl dolgozik, és azért nincs rád ideje akkor ne várd már el ,hogy ott toporogjon melletted, mert nekem is volt ilyenb barátnőm aki valahogy nem tudta felfogni ezt, mert folyamatosan eltartották egész életében és még a szórakozás is munka volt számára. Nem csak dugásból szerelből áll az élet...de viszont ,ha nem erről van szó akkor természetesen azt mondom ,hogy szerintem nincs értelme. 23/f
2016. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk,úgyhogy nem tudom elképzelni mi lehet olyan fontos neki,hogy emiatt nem tud egy olyan személyre időt szakítani,akit állítólag szeret.Mindig azt írja dolga volt.Nem ért rá.Nem tehet róla,hogy nem tudott rámírni.Nem ő a hibás.De ezt nem fejti ki.Nem tudom mit gondoljak.
2016. ápr. 27. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én csak a saját fejeből tudok ötletet meríteni, de én relfexből azt gondolnám, hogy valaki más is van a pakliban..de egyébként teljesen mindegy, mert szakítanék vele főleg ebben az esetben amit leírtál.
2016. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Arra én is gondoltam,hogy megcsal.Plusz most végeztem egy kis kutatást és gyakori kérdésekezni bezzeg van ideje. (tudom milyen kategóriákba van fent és megismerem a válaszait).Szóval csak rám nincs ideje. :(
2016. ápr. 27. 19:35
 5/5 anonim ***** válasza:
14 evesen ez a kerdes lol.
2023. márc. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!