Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják sokan azt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan azt, hogy az "osztálytárs tabu"?

Figyelt kérdés
Nézegetem itt a kérdéseket (tetszem-e xy osztálytársamnak stb), és kb 80%-ra az a válasz, hogy az osztálytárs tabu. Miért van ez?

2019. márc. 11. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert osztálytársal járni szívás több szempontból is. 1 : heti 5 nap 7-8 órában együtt lenni egy idő után 100 % hogy megunjátok egymást 2: szakítás után nézhetitek akár évekig egymás képét.

16L

2019. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Amit az első mond igaz LEHET, de nem feltétlenül mindig. Én is jártam osztálytárssal, és csak egy rövid ideig volt rossz, mostmár nagyon jóban vagyunk, sőt, holnap közös programunk is lesz meg minden. Nem törvényszerű hogy csak rossz lehet szakítás után.
2019. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 SIDLER22 ***** válasza:
61%
Ha később össze költözöl a barátnőddel akkor nem ugyanúgy bámuljátok egymást?
2019. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3: később. Tehát nem rögtön az elején.
2019. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Van két osztálytársam akik együtt vannak. Elsőben jöttek össze, most negyedikesek vagyunk még együtt vannak de már szerintem nekik is szenvedés az egész, több szempontból is:

1. Egész nap össze vannak zárva, nincsen privátszférájuk egymás előtt, így semmiről sem tudnak beszélni, mert ugyan az történik velük.

2. Ha megunnák egymást, vagy kiszeretnének egymásból(ami már szerintem kb. 2 éve megtörtént), akkor nem szakíthatnak sem az osztály, sem egymás miatt. Nem merik egymásnak megmondani a tutit.

Ha leballagunk 3 hónapot nem adok nekik, már nem lesznek együtt.

18/F

2019. márc. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a következmények miatt. Amíg én jártam az osztálytársammal tök boldog voltam, mondván hogy úgy sem szakítunk/ha igen akkor jó lesz a viszony. 10.-ben szétmentünk, és többet egymáshoz se szóltunk. :)
2019. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Jártam osztálytárssal. Nagyon nagyon jó volt, de három hónap után szakítottunk. Voltak kisebb nagyobb összezörrenések, kínos pillanatok, de élhető volt a helyzet.


Fun fact: A ballagás utáni nyáron összejöttünk és most is együtt vagyunk. Nekünk jobban bejött, hogy most nem töltjük közösen az összes időnk, mindenkinek van szabad tere.

2019. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból is rossz tanuló vagy nem jó a koncentrációs készséged akkor teljesen elvon minden figyelmet, ha meg jó tanuló vagy akkor apu - anyú fogja otthon a seggedet verni hogy mért lett 3.8 az átlagod a 4.5 helyett.. Tiszta terror.
2019. márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!