Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az, hogy sokan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokan huzzák a szájukat, amikor mondom, hogy a volt barátom az osztálytársam?

Figyelt kérdés
A szakítás óta szeptemberben fogom először látni, de szerintem simán kibìrom. Akkor miért van az hogy "nem járunk osztálytárssal"?

2016. aug. 12. 02:35
 1/8 anonim válasza:
83%
Tudod van az a mondás, hogy Házinyúlra nem lövünk.
2016. aug. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mi rossz van abban?
2016. aug. 12. 02:37
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Mert az elkövetkezö x évben tűrni kell a pofáját.:D
2016. aug. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokan nem tudnak normálisan szakítani, hanem haraggal válnak el egymástól.

Illetve gyakori, ha valaki még szereti a másikat -értelemszerűen nem ő szakíto- és akkor látja a másikat mássaal boldogan nap mint nap...ami nem igazán kellemes.


Te szakítottál?

2016. aug. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell tűrni.

Ki mondta hogy nem lehetnek jóba?

Vagy hogy nem utálhatták meg annyira egymást hogy levegőnek nézzék a másikat?


Szerintem nincs ebben semmi rossz.

Én sem értettem soha mi olyan rossz ebben másoknak. Ez a te életed és ha neked így megfelel akkor legyen így

2016. aug. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem haraggal váltunk el, mondhatni közös megegyezés volt a szakítás. Megbeszéltük, hogy nem fogjuk egymást undorodva nézni.
2016. aug. 12. 12:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minden rendben lesz 😊
2016. aug. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így voltam:D mostanra megint beszélgetünk kevesebb mint szerelem több mint barátság(az ő részéről) én még azóta is szerelmes vagyok belé, de sajnos év végén elköltözött, úgyhogy semmi nem lesz már belőle
2016. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!