Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves fiúként milyen esélyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves fiúként milyen esélyekkel indulok tinderen?

Figyelt kérdés
Kifejezetten helyes vagyok átlag feletti, ezt sok tapasztalatbol mondom, 183cm, kondizok de nem vagyok nagyon kigyúrva, de nem vagyok vékony, göndör haj. Az egyetlen dolog ami zavar az a kissé fiatalosabb feminimebb arc, ez probléma lehet? Nem nézek ki szoros ferfinak.
2019. márc. 15. 03:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már nagyon sokan jelen van a Tinderen az is aki nem feltétlen oda illő korban.


De mielőtt kitennéd magad ennek a rendszernek szeretnék tanácsolni pár dolgot:

-Először néz körül körülötted biztosan van akivel tudsz ismerkedni. Hidd el az internetes dolog nem megoldás.

-Sokan megbánthatnak "no name arcok" mögött

- Veszélyes ez a helyzet...És nem. Nem vagyok egy parancsolgató szülő :D

-Mindig az tetszik meg az embernek (80-90%_ban)aki túl messze van vagy túl idős, vagy más a te szempontodból negatív dolgok.


Szóval először gondold meg alaposan, hogy regisztrálsz-e :)

És add magad minden esetben!

18/L

2019. márc. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért kéne neked a Tinder? Semmi értelme. Ha egyéjszakás, futó kalandokat akarsz, akkor menj el bulizóhelyre, ha pedig komolyabb kapcsolatot, akkor a Tinderen nem fogsz találni, az is biztos.

Az pedig, hogy nőiesebb az arcod vagy sem, lány ízlésétől függ. Kinek mi jön be, de általában ha átlag feletti vagy, akkor egész könnyű ismerkedni.

18/F

2019. márc. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 spok ***** válasza:

Kedves #3-as, legyél szíves kérlek iderakni egy hivatkozott forrást, mert érdekelne a kutatás ami ilyen eredményt mutatott ki.

Amúgy ha már van ennyi önbizalmad, kérdező, akkor indulsz eséllyel. Nyugi :D

Már volt ismerősöm, aki tinderen találta meg a szerelmet. Nekem is volt már szerencsém egy-két cuki lányhoz akik visszairtak és még utána alakultak is a dolgok.

Ráadásul azt vettem észre hogy a tindernek kifejezetten önbizalomnövelő hatása van. Fel tud boostolni néhány kapott like/super like😄

21F

2019. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18 éves kortól lehet társkeresőkre regisztrálni szóval aludj még erre párat kisfiam :)
2019. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én odavagyok a feminin fiúkért!😍

Ezt nem azért mondom, hogy nekem írj, de nagyon sok lánynak bejönnek a széparcú fiúk.:)

16l

2019. márc. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Huu, önbizalomból van aztán ;) .. na ez tetszik a lányoknak ;)) 17/L és a feminin arc is elég vonzó tud lenni
2019. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!