Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy mi fog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy mi fog történni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez a kérdés elég komplikált és tudom, hogy mindenkinek más lesz erről a véleménye, de szeretném azt, hogy ha már leírod azt a bizonyos IGEN vagy NEM szót indokold is meg!

Köszönöm szépen!


Röviden szeretném ismertetni a helyzetet hogy könnyebb legyen a kérdésre választ adni. Van egy srác akit nagyon kedvelek már 2-3 éve. Gyakorlatilag ilyen barát-szerelem zóna között mozogtunk. Még el nem követtünk bizonyos hibákat, melyek nem érdekesek most a kérdés szempontjából. Nemsokára elköltözöm. "Nagyon messze". kb. 3-4 órára tőle és nem tudom hogy mi tévő legyek. Szeretném, hogy megtudja az igazat, hogy egy másik városba fogok egyetemre járni, tőle messze és hogy haza sem fogok jönni mivel elköltözzünk arra a környékre. Mégis félek hogy semmit nem jelentene neki, hogy elköltözünk. Ez nagyon fájna nekem ezért húzom a dolgokat. Azt terveztem, hogy csak akkor mondom el amikor már a legvégén vagyunk. Mondjuk az utolsó hetekben...

(Tudom, hogy ez nem feltétlen jó dolog)

Tehát a kérdés: Elmondjam neki, hogy elköltözünk és valószínűleg soha többé nem lát?



2019. márc. 15. 07:05
 1/4 TR75 ***** válasza:
100%

Hát az elég gáz lenne, ha azt mondanád, hogy "Figyelj, Tasziló, jövő héten elköltözünk, és többet nem fogunk találkozni, szia".

Ha jóban vagytok, annyit talán megérdemel, hogy előre szólsz neki, nem az utolsó pillanatban mondod el.

Vagy te azt szeretnéd, ha fordított esetben veled is így közölnék?

2019. márc. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszolóval eggyet értek,Ha előre mondód el neki akkor még találhattok megoldást,egyszerűen könyebb ez Neked is,de legföképpen Neki).


Ha utolsó pillanatban,mondod el akkor nagyon rosszul fogja ez érinteni.

2019. márc. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy érett felnőttként akarsz viselkedni, akkor elmondod neki. Ha neked jelentett valamit ő, akkor elmondod neki.


Ha nyusziként akarsz viselkedni, akkor nem mondod el neki. Ha még jobban rontani akarsz a kapcsolatotoknak, akkor nem mondod el neki.


Mi itt a kérdés?

2019. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom neked a tutit és ne gondolkozz tovább a dolgokon, csak olvasd ezt el:

Háromféleképpen lehet a dolog:

1. Nem mondod el neki és akkor talán örökké, de legalább nagyon hosszú ideig ezen fogsz agyalni, hogy mi lett volna, ha...

2. Elmondod neki és nem fogja érdekelni, hogy mi lesz kettőtökkel, ez fájni fog, de elfelejted idővel, megszűnik a rossz érzés, főleg ha az új lakhelyeden találkozol egy másik sráccal, aki szimpi

3. Elmondod neki és nagyon sajnálni fogja, bánni, de a"maradék" időt együtt eltöltitek, nyugalomban, jó érzéssel, majd szépen elbúcsúztok egymástól

Szóval ezek után szerintem nem kérdés, hogy el kell-e mondanod neki vagy sem, mivel a hosszas őrlődés sokkal rosszabb mint a pár hétig tartó "fájdalom".

18/F

2019. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!